aktualizováno 29. 11. 2011

Zahájení adventu 2011

aktualizováno 29.11.2011

V neděli 27. listopadu proběhlo na českokrumlovském náměstí Svornosti slavnostní zahájení adventu roku 2011 a zároveň požehnání s následným rozsvícením vánočního stromu.

Starosta Dalibor Carda, místostarostka Jitka Zikmundová a vikář Václav Pícha zahajují advent 2011 a rozsvěcují vánoční strom

Spolu se starostou Daliborem Cardou, místostarostkou Jitkou Zikmundovou a vikářem Václavem Píchou se tohoto aktu zúčastnilo hojné množství diváků.

Program organizovaný Městským divadlem Český Krumlov zahrnoval vystoupení několika účinkujících, jako např.Neděle 27. listopadu - zahájení adventu 2011 Lakomé Barky, Městského pěveckého sboru Perchta, Brass Kvintetu a dalších.

Akci moderovali Jan Palkovič a Ivo Janoušek. 

V průběhu celého prvoadventního víkendu se také konal již tradiční vánoční jarmark.

Tímto si dovolujeme poděkovat všem partnerům akce Advent a Vánoce v Českém Krumlově 2011 za poskytnutou podporu!

Jmenovitě, generálním partnerům: Budějovickému Budvaru, n. p. a Madetě, a. s.; hlavnímu partneru: České centrále cestovního ruchu-CzechTourism; partnerům: Schwan Cosmetics CR, s. r. o. a Energu Český Krumlov, s. r. o.

Fotogalerii z 1. adventní neděle si můžete prohlédnout zde.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: