Strategické dokumenty, koncepce, analýzy a studie

aktualizováno 4. 12. 2017

Strategický plán rozvoje města

Strategický plán rozvoje města Český Krumlov představuje základní orientaci rozvoje města v dlouhodobějším časovém horizontu a je strategickým dokumentem, pomocí něhož bude ve stanoveném časovém horizontu zabezpečována samosprávou města koordinace strategických aktivit, které významným způsobem ovlivňují život obyvatel a návštěvníků města. Město Český Krumlov pracuje na strategickém plánování již od devadesátých let 20. století, přičemž vždy je nutné sladit aktuální socioekonomické podmínky města s vnějšími aspekty regionálního rozvoje (např. možností realizace projektů financování z externích finančních zdrojů). V roce 2016 prošel strategický plán aktualizací, jež byla provedena participativní metodou, tj. podíleli se na ní obyvatelé Českého Krumlova. Celý proces tvorby projektu je k dispozici na wwww.KrumlovSobe.cz.

Akční plán rozvoje města

V říjnu 2017 schválili zastupitelé Akční plán města Český Krumlov, tj. soubor aktivit a projektů města na období následujících tří až čtyř let. Dokument vychází ze strategického plánu rozvoje města, jenž vznikl za podpory veřejnosti v roce 2016.

Další zdroje

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: