aktualizováno 21. 6. 2022

DGC HOTSHOTS Český Krumlov, z.s.

Sporty

  • frisbee
  • discgolf

Nový, v roce 2022 založený discgolfový klub s domácím hřištěm Discgolfpark Jelenka s ambicí sdružovat aktivní hráče z Českého Krumlova a okolí. 

Pravidelně se účastníme turnajů Jihočeské discgolfové ligy 2022, jejíž červnové zastavení v Českém Krumlově pořádáme. 

Zájemci o členství najdou přihlášku zde.

Aktuality

Letní vavříny pro krumlovský discgolf

Dvě účasti v Severozápadní discgolfové lize proměnili krumlovští DGC HotShots ve dvě zlatá umístění. 
     Na začátku léta si Jihočeská discgolfová liga vybírá volno, za turnaji jsme proto museli cestovat trochu dál na západ. Najetých kilometrů ale nebylo třeba litovat. 
     Na poslední červnovou sobotu byl naplánován čtvrtý turnaj Severozápadní discgolfové ligy v Mariánských lázních, a přestože předpověď hrozila bouřkami, blýskaly se nakonec jenom medaile. Jedna z nich, zlatá v kategorii MA4, patřila i zástupci DGC HotShots Český Krumlov Jiřímu Zemanovi. 
    O dva týdny později na pátém turnaji SZDL v Kraslicích už sprchlo, akce se však i tak vydařila. A to i krumlovskému klubu - Jiří Zeman z ní přivezl zlato v kategorii MA2 a páté místo celkově. 

Mapa Zobrazit na mapy.cz

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: