aktualizováno 11. 8. 2022

FK Slavoj Český Krumlov, z.s.

Sporty

  • fotbal

FK Slavoj Český Krumlov tento rok slaví 90 let od svého založení v roce 1932. Pro rok 2022 se nám podařilo získat statut Sportovního centra mládeže FAČR. Velice si toho vážíme a pracujeme na dalším vzdělávání trenérů mládeže a rozvoji sportovní infrastruktury, chceme dále vytvrářet podmínky pro práci s mládeží tak, abychom hráli na špici krajských soutěží nebo v národních soutěžích mládeže a aby se naši odchovanci zapojovali a uplatňovali v mužských kategoriích.

Areál FK Slavoj Český Krumlov
Sportovní areál FK Slavovj Český Krumlov se nachází v centru města Český Krumlov v areálu u Chvalšinské silnice. Nachází se zde jedna hlavní travnatá plocha s tribunou, tartanovým oválem a malým sportovištěm, hřiště UMT nové generace a menší travnatá tréninková plocha. V areálu se nachází také budova se zázemím FK Slavoj.

FK Slavoj Český Krumlov, z.s. směřuje své úsilí a cíle do všeobecné výchovy dětí a mládeže. U dětí podporujeme zdravý fyzický, psychický a intelektuální rozvoj, podporujeme lásku ke sportu. Chceme, aby k nám děti chodili rády a nacházely si cestu k oblíbenému sportu, a to nejen k fotbalu. Pro ty, kteří s námi zůstanou do dospělého věku, máme připravenu možnost tvořit základ A - týmu mužů nebo B - týmu juniorky.

Chceme reprezentovat klub a město v okresních, krajských a nižších národních soutěžích, a to již od přípravek. Abychom mohli pomýšlet na úspěchy, investujeme čas a prostředky do rozvoje klubu. Budeme usilovat o získání statutu Střediska centra mládeže ze strany FAČR. Podporujeme vzdělávání a rozvoj našich trenérů. Investujeme do obnovy, rekonstrukce a rozvoje sportovního areálu FK Slavoj Český Krumlov. Chceme rozvíjet spolupráci a komunikaci s rodiči, vážíme si rodičů, že k nám děti dávají. Chceme rozvíjet partnerskou spolupráci s ostatními kluby v okrese Český Krumlov i mimo okres a školami.

Zprávy

Nábory dětí do přípravkových kategorií Sportovního centra mládeže FK Slavoj ČK

Sportovní centrum mládeže FK Slavoj Český Krumlov srdečně zve zájemce z řád kluků a holčiček na nábor přípravkových kategorií. Přijďte se za námi podívat do příjemného tréninkového prostředí a zadarmo si vyzkoušet zábavné fotbalové tréninky. Kontakt p. Richard Mazanec mobil 606 385 769.

Sponzoři a partneři

Město Český Krumlov, Jihočeský kraj, FAČR, Národní sportovní agentura, MŠMT

 

SEKYRA GROUP - Sekyra Josef, MARTEX SKN s.ro. - Klivanda Zdeněk ing,  HOSPODA V OFSAJDU - Šváb Zdeněk st., STOMATOLOGICKÉ CENTRUM  ŽIŽKA A KOL. - MUDr. Žižka Josef, SALVIA DENT - Pils Jan ml., UBYTOVÁNÍ NA HŘIŠTI - Šváb Zdeněk ml., STAVEBNA NEJEDLÝ stavební firma - Nejedlý Václav, SOVINIUM s.r.o. - Najbrt Roman, BOHEMIA CORVENTIG - Kordík  Richard, KOMAT STK, PNEUMAN DISTRIBUCE, MINIPIVOVAR KRUMLOV DISTRIBUCE

Mapa Zobrazit na mapy.cz

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: