aktualizováno 6. 5. 2022

SK Karate Český Krumlov z.s.

Sporty

  • karate

Základnu spolku tvoří několik skupin sportovců. Počínaje nábory a přípravkou, přes základní oddíly až po závodní skupinu, kde jsou již zkušení karatisté. Mezi nimi je několik medailistů z národních i mezinárodních závodů. Tréninky probíhají dle rozvrhu, stanoveného pro jednotlivé skupiny, a to v tělocvičně ve "skleníku" na Plešivci. Prostory má spolek pronajaté od firmy Coop Jednota, a v roce 2020 byly kompletně zrekonstruované. Trenéři mají několikaleté zkušenosti a jsou držiteli příslušných licencí, s tréninky jim pomáhají zkušení asistenti. Ti všichni společně vedou sportovce kromě lásky k pohybu a sportu obecně, také k dodržování etiky karate, a pravidel „fair play“. Jednou z priorit je přátelství mezi dětmi, týmový duch :-) Členové závodního a základních oddílů reprezentují pravidelně na nominačních turnajích ČSKe (NP, MČR) nejen svůj klub, ale i město Český Krumlov a Jihočeský kraj. Klub se od svého vzniku (vznikl odštěpením od jiného klubu karate) umísťuje na předních příčkách hodnocení v rámci všech klubů karate v ČR.

Klub své výsledky pravidelně zveřejňuje nejen na svých webových stránkách (kde lze získat všechny potřebné informace), ale také na Facebooku a Instagramu. Rodiče i sami sportovci tak jsou online s klubem v kontaktu, což pozitivně ovlivňuje vztahy a atmosféru. Několikrát o nás psali v Českokrumlovském deníku, protože výsledky našich karatistů rozhodně stojí za pozornost. Pravidelně pořádáme příměstské tábory a letní tábory, zúčastňujeme se společenských akcí.

Uvítáme nové členy - rozrosteme se o další prostory a získali jsme další skvělé trenéry. Není od věci uvést, že všichni naši trenéři mají rozhodně co předat. Každý má jiný přístup, dohromady tvoří skvělý tým. Přesvědčit se můžete při pravidelných náborech v září, nabízíme "zkušební dobu", aby si děti vyzkoušeli, co je čeká. Uvítáme Vás rádi mezi sebou!

 

Aktuality

OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE 2022

OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE 2022 

Ve dnech 26.6. - 30.6. 2022 se v Olomouci konala nejvetší sportovní mládežnická akce v ČR. Celková účast 3539 sportovců, 20 sportů a 73 disciplín. Za Jihočeský kraj v karate byli nominováni i naši dva závodníci Adam Zíka a Martin Enev.

NAŠI BORCI PRO JIHOČESKÝ KRAJ VYBOJOVALI DVĚ ZLATÉ A JEDNU BRONZOVOU MEDAILI!!!

 

Adam Zíka kumite ZLATO 

Martin Enev kumite BRONZ 

Kumite týmy (Zíka, Troblová, Enev) ZLATO 

 

Obrovská GRATULACEEEE!!!

Děkujeme, jsme na vás moc moc hrdí!!! 

NÁBOR KARATE A SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA

Od 5.9.2022 do našeho sportovního klubu nabíráme nové členy.

PRVNÍ TÝDEN ZDARMA, přijď mezi nás a vyzkoušej svůj první trénink.

Těšíme se na tebe!!!

SVĚTOVÝ TURNAJ - WKF U12 & U21 CUP-POREC 2022

WKF U12 & U21 CUP-POREC 2022 

30.6. 2022 se konal velký světový turnaj v chorvatské Poreči a náš závodník, český reprezentant Dominik Kočandrle veze domů BRONZ!!! 

Finále bylo na dosah, poslední vteřina rozhodla o vítězství Domího soupeře, který se po sléze stal vítězem celé kategorie. 

 

VELIKÁ GRATULACE DOMÍ!!!

VELIKÉ DÍK VŠEM, co Domího podporují.

Jsem hrdá na zázemí, které máme!!! 

Sponzoři a partneři

Našimi partnery jsou:

město Český Krumlov

Jihočeský kraj

Nárosní sportovní agentura

Coop Jednota

Český svaz karate

Jihočeský svaz karate

ČUS

Mapa Zobrazit na mapy.cz

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: