aktualizováno 22. 6. 2022

VSK Český Krumlov

Sporty

  • odbíjená
  • volejbal

Volejbalový sportovní klub Český Krumlov se již více než 40 let stará o rozvoj volejbalu v našem regionu. Po většinu času svého trvání se soustředíme především na práci s mládeží. Věnujeme se dětem od šesti do dvaceti let, a to jak dívkám, tak chlapcům. Ve spolupráci se Základní školou Český Krumlov, která se v roce 2010 stala partnerskou školou Českého volejbalového svazu, se nám daří kontinuálně naplňovat družstva všech věkových kategorií a předávat talentované háčky a hráče do sportovních center v Českých Budějovicích a nezřídka až do reprezentačních výběrů ČR.

Aktuality

Žákyně VSK v nejlepší společnosti

O uplynulém víkendu se odehrálo v Bílovci Mistrovství České republiky starších žákyň. Nám se letos podařilo probojovat na kvalifikaci a z té na samotné mistrovství, kde bylo 16 nejlepších družstev v republice. Pro představu v ČR letos hrálo krajské přebory 231družstev. Už to byl pro nás velký úspěch. Po skvělém výkonu v prvním zápase jsme porazily Mělník (konečné 7. místo), bojovaly s KP Brno ( konečné 3. místo) a pak nám stačil 1 set k postupu do bojů o vyšší příčky, ale nedopadlo to a 25:27 jsme prohrály. Vybraly jsme si slabší chvilku a to nás stálo lepší umístění. V dalších bojích jsme 2x vyhrály a jednou prohrály a tak bereme konečné 14. místo. O vyrovnanosti všech družstev svědčí například fakt, že Mělník porazil Tábor(celkově 8.místo), ten pak porazil oba finalisty (Lanškroun a Ostravu). Byl to skvělý zážitek a doufám, že se nám opět brzy podaří tento úspěch postupu zopakovat. Holky na to máme.

Sponzoři a partneři

ZŠ Český Krumlov, Za Nádražím 222

Mapa Zobrazit na mapy.cz

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: