aktualizováno 2. 2. 2017

Slovo radní Jitky Zikmundové

Ing. Jitka Zikmundová, MBA - radní Města Český KrumlovRok 2017 začal dobře, po několika letech se nám vrátila zima. Podle čínského horoskopu je tento rok znamením Kohouta: úspěchů a vítězství dosáhneme díky píli, trpělivosti a tvrdou prací, celý rok bude probíhat ve znamení spravedlnosti, odvahy a kreativity. Kohout je prý odvážné znamení, které nám umožní více, ale bezpečněji riskovat a objevovat nové horizonty. Máme se tedy na co těšit.

V Českém Krumlově se můžeme těšit na tradiční slavnosti, hudební festivaly, divadelní představení pod širým nebem či v našem příjemném divadle, kláštery vstoupí do druhého roku svého života po návratu ze zapomnění , zámek zpřístupní veřejnosti další prostory. Za tím vším stojí píle, trpělivost a tvrdá práce mnoha lidí. Uskuteční se nové akce, zvu srdečně na Moda Fashion Days první dubnový den, tématem je Žena, matka, příroda. Pomocí krásy podpoříme regionální organizaci Síť pro rodinu a oceníme Ženu Českokrumlovska, budeme spravedliví, odvážní a kreativní. Začátkem prosince si připomeneme 25 let od zápisu Českého Krumlova na Seznam světového dědictví UNESCO. V roce Kohouta se držme kohoutích zásad – tvrdé práce, rodinných hodnot a skvělých výkonů, nebojme se bojovat za správnou věc.

Jitka Zikmundová

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: