aktualizováno 24. 2. 2022

Polévka, která pomáhá opět na náměstí Svornosti

Z akce "Polévka, která pomáhá" půjde polovina výtěžku na pomoc ukrajinským rodinám.

Podruhé se nezisková organizace ICOS Český Krumlov rozhodla zorganizovat charitativní akci „Polévka, která pomáhá“ letos v pondělí 7. března 2022. Můžete si pochutnat na desítce polévek, které pro vás přichystají nadšení dobrovolníci z řad zaměstnanců ICOSU, profíků a dalších. Polévku si vybere úplně každý včetně vegetariánů, veganů i celiaků. Ochutnat budete moc speciality například z Drunken Coffee, Egon Café nebo Hospody 99.

Druhá polovina výtěžku z akce podpoří dobrovolníky, kteří pravidelně pomáhají druhým pod záštitou českokrumlovského Dobrovolnického centra. Na akci se všichni podílejí dobrovolně a zdarma, a to je i hlavní myšlenka akce.

‼️ Pokud nestíháte 7. 3. 2022 přijít na Polévku, která pomáhá můžete si ji ještě do zítra objednat a polévku vám doručí přímo na místo https://www.polevkakterapomaha.cz/a-25-7-3-polevka-pro-icos-cesky-krumlov-a-ukrajinu.html 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: