aktualizováno 8. 11. 2012

Partneři Adventu a Vánoc v Českém Krumlově 2012

aktualizováno 12.11.2012

Město Český Krumlov spolu s organizátory akce děkují všem partnerům za podporu při organizaci této akce.
Advent a Vánoce 2012 podpořily tyto společnosti:

Generální partner

Budějovický Budvar, n. p.Budvar logo "250"

Pivovar Budějovický Budvar, n. p. je dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších potravinářských podniků v České republice. Téměř polovina produkce je vyvážena do více než 50 zemí všech světadílů. Novodobá historie pivovaru se datuje od roku 1967, kdy Ministerstvo zemědělství České republiky založilo národní podnik Budějovický Budvar jako přímého nástupce Českého akciového pivovaru, který vařil pivo v Českých Budějovicích již od roku 1895. Budějovický Budvar je majitelem cenného duševního vlastnictví v podobě více než 380 ochranných známek registrovaných ve 101 zemích světa. Mezi nejznámější patří Budweiser, Budvar, Budweiser Budvar, Bud, Budějovický Budvar, a Czechvar. Objem exportovaného výstavu řadí prémiový originální ležák Budweiser Budvar k jedné z nejexportovanějších pivních značek České republiky.

www.budvar.cz

Hlavní partner

Česká centrála cestovního ruchu-CzechTourismlogo - CzechTourism

Česká centrála cestovního ruchu-CzechTourism je státní příspěvkovou organizací Ministerstva pro místní rozvoj České republiky. Byla zřízena v roce 1993 za účelem propagace České republiky jako atraktivní turistické destinace na zahraničním a od roku 2003 také na domácím trhu. CzechTourism se v rámci podpory příjezdového a domácího cestovního ruchu zaměřuje zejména na propagaci konkrétních oblastí cestovního ruchu, kterými jsou lázeňství, česká gastronomie, kongresová a incentivní turistika, bohatství historie a další. Kormě těchto zmíněných oblastí CzechTourism dlouhodobě propaguje v domácím cestovním ruchu regionální akce, které byly vybrány ve spolupráci se zástupci krajů. K propagaci České republiky v oblasti cestovního ruchu přispívá 26 zahraničních zastoupení CzechTourism po celém světě.

www.CzechTourism.cz                       www.kudyznudy.cz

Partneři

Linde Pohony, s. r. o.Logo Linde Pohony, s. r. o.

Hlavním výrobním programem společnosti je výroba pohonných a řídících systémů (náprav) pro vysokozdvižné vozíky koncernu KION Group, který zahrnuje značky LINDE, STILL a OM. LINDE POHONY s.r.o. dodává své výrobky kromě tuzemska do společnosti LINDE Material Handling a STILL v Německu a OM v Itálii. Část produkce je dodávána též do koncernových závodů v Anglii, USA a Číně. V součastné době firma zaměstnává 271 pracovníků a další plánovaný rozvoj společnosti nabízí zajímavé pracovní uplatnění v oboru strojírenství v různých výrobních i nevýrobních profesích. Podnikatelská činnost společnosti je a nadále bude velkým přínosem pro město Český Krumlov, neboť za dobu své dosavadní existence společnost LINDE POHONY s.r.o. získala na jihu Čech image, spolehlivé a perspektivní nadnárodní firmy, která svou podnikatelskou činností napomáhá rozvoji tohoto regionu.

www.lipo.cz

Kaufland Česká republika, v. o. s.Kaufland Česká republika, v. o. s.

Historie společnosti Kaufland se začala psát v roce 1930 v Německu, kde v současnosti patří Kaufland k vedoucím potravinářským řetězcům. Soustředíme se na spokojenost našich zákazníků ve všech prodejnách po celé Evropě. Toho dosahujeme díky zboží nejvyšší kvality, příznivým cenám, skvělým službám a přesvědčivým zárukám. V roce 1998 byla otevřena první prodejna v České republice. Kaufland provozuje v České republice 95 hypermarketů, 2 centrální sklady a vlastní masozávod. Prodejny Kaufland Vám splní Vaše přání. Budete potěšeni zákaznickými zárukami a službami. Vysoká kvalita zboží, bohatý sortiment a samozřejmě i nízké ceny, to vše je v Kauflandu samozřejmostí.

www.kaufland.cz

 

 

Vidox, s. r. o. - stavební společnostLogo Vidox, s. r. o.

Společnost se od svého založení roku 1990 zaměřuje na náročné rekonstrukce historických objektů v památkově chráněných zónách. S růstem firmy se Vidox následně posunul k celému rozpětí stavebních realizací, včetně novostaveb a průmyslově či sportovně zaměřených komplexů. Pod hlavičkou dceřinné společnosti VIDOX METRA vytváří developerské projekty. Do provozu byly uvedeny vlastní velkoobchody se stavebními materiály VIDOX STAVIVA v Kaplici a v Kájově.

www.vidox.cz

Schwan Cosmetics CR, s. r. o.Schwan Cosemtics - logo (250)

Schwan Cosmetics CR, s. r. o. je jedním z největších celosvětových výrobců kosmetických produktů. Společnost je součástí německé rodinné firmy Schwan-STABILO group, která byla založena již v roce 1855 a která je nyní řízena již pátou generací rodiny Schwanhäusser. Dceřinná společnost Schwan Cosmetics CR, s. r. o. byla založena v Českém Krumlově 12. června 2001 a je zaměřena na výrobu dřevěných kosmetických tužek.

www.schwancosmetics.cz

Partneři Adventního trhu

Madeta, a. s.Logo Madeta, a.s.

Společnost Madeta se zrodila kolem roku 1902 v Táboře, tehdy ještě jako Mlékárenské družstvo táborské. Právě počáteční písmena tohoto názvu tvoří nezapomenutelnou značku MADETA. Ve 20. století prošla společnost nespočtem dějinných, a tedy i majetkových peripetií. Měnila se podle toho, jak se měnil svět kolem ní. Převažovaly však změny k lepšímu, dnes je proto silnější než kdy dříve a stále stejně proslulá nejmodernějšími technologiemi a kvalitou výrobků. V pěti moderních výrobních závodech v jižních Čechách se zpracuje 1,1 milionu litrů mléka denně, půl miliardy litrů ročně, vyrobí se zhruba 250 výrobků různých příchutí, typů a velikostí balení, které jsou exportovány do 15 zemí světa.

www.madeta.cz

TN AteliérLogo TN Atelier barva

Architektonický ateliér Tomáš Novák se sídlem v Českém Krumlově působí již čtvrtým rokem samostatně v oblasti stavební projekce a navazuje na činnost vykonávanou od roku 1993. Má dlouholetou rodinnou tradici s mezinárodní zkušeností. Ateliér se věnuje veřejným prostorům, návrhům v bytové, občanské, komerční a průmyslové výstavbě. Zabývá se i řešením interiérů. To vše v oborech architektura, pozemní stavitelství a urbanismus. Ateliér se rovněž specializuje na inženýrskou činnost v oblasti stavebního práva. Nedílnou součástí řešených návrhů jsou 3D vizualizace se zobrazením v reálném náhledu. Flexibilita a operativnost malé firmy je dobrým předpokladem pro plnění vysokých nároků a cílů klientů staveb i zcela atypických.

www.tomasnovak.cz

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov