aktualizováno 13. 9. 2022

Kdo se uchází o zastupitelský mandát?

Interaktivní seznam kandidátů do Zastupitelstva města Český Krumlov poskytuje na jedné stránce přehled všech 253 kandidátů z 11 stran do zastupitelstva našeho města, jak byly zaregistrovány na Českém statistickém úřadě.

Jedním kliknutím můžete filtrovat tabulku podle strany, nebo podle bydliště kandidáta (nebo obojí najednou). Seznam lze řadit kliknutím na záhlaví sloupce, takže lze například seřadit k sobě všechny lídry, řadit kandidáty abecedně nebo podle věku.

Data také prozradí, jestli strany sází na mládí nebo zkušenost starších a jestli mají ve svém středu více mužů, nebo žen. Ušetřete si práci klikáním v seznamech www.volby.cz a vyzkoušejte náš jednoduchý přehled.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: