aktualizováno 19. 9. 2013

Nominace Ceny veřejnosti 2013 - kategorie Otevřeno

Aktualizace 19.9.2013

Město Český Krumov bylo nominováno na Cenu veřejnosti 2013 v kategorii Otevřeno, a to pro zavedení nové služby pro občany. Tou je internetová aplikace pro hlášení závad na městském majetku nebo veřejném prostranství. Aplikace pro hlášení závad a nedostatků ve městě Český Krumlov je jedním z komunikačních kanálů mezi městem a jeho obyvateli. Jejím prostřednictvím je možné jednoduše a pohodlně upozornit odpovědné zaměstnance města na závadu či nedostatek na městském majetku nebo veřejném prostranství. V přehledu již nahlášených závad je možné zároveň sledovat průběh řešení každého hlášení.

Hlasování o Cenu veřejnosti probíhá online na webových stránkách www.otevrete.cz, webu pro otevřenost veřejné správy. Každý občan může hlasovat o Cenu veřejnosti 2013 pouze jednou v kategorii Otevřeno a jednou v každé ze 3 kategorii Zavřeno. Z každé IP adresy lze hlasovat jen jednou.

Hlasování bude ukončeno 25. 9. 2013 ve 14h.

Slavnostní vyhlášení a předání ceny veřejnosti v podobě smaltovaných cedulí bude společně s cenami poroty 1. 10. 2013 v konferenčním prostoru Era svět, Jungmannovo náměstí 6, Praha 1.

Pro hlasování klikněte zde.

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: