aktualizováno 19. 9. 2013

Nominace Ceny veřejnosti 2013 - kategorie Otevřeno

Aktualizace 19.9.2013

Město Český Krumov bylo nominováno na Cenu veřejnosti 2013 v kategorii Otevřeno, a to pro zavedení nové služby pro občany. Tou je internetová aplikace pro hlášení závad na městském majetku nebo veřejném prostranství. Aplikace pro hlášení závad a nedostatků ve městě Český Krumlov je jedním z komunikačních kanálů mezi městem a jeho obyvateli. Jejím prostřednictvím je možné jednoduše a pohodlně upozornit odpovědné zaměstnance města na závadu či nedostatek na městském majetku nebo veřejném prostranství. V přehledu již nahlášených závad je možné zároveň sledovat průběh řešení každého hlášení.

Hlasování o Cenu veřejnosti probíhá online na webových stránkách www.otevrete.cz, webu pro otevřenost veřejné správy. Každý občan může hlasovat o Cenu veřejnosti 2013 pouze jednou v kategorii Otevřeno a jednou v každé ze 3 kategorii Zavřeno. Z každé IP adresy lze hlasovat jen jednou.

Hlasování bude ukončeno 25. 9. 2013 ve 14h.

Slavnostní vyhlášení a předání ceny veřejnosti v podobě smaltovaných cedulí bude společně s cenami poroty 1. 10. 2013 v konferenčním prostoru Era svět, Jungmannovo náměstí 6, Praha 1.

Pro hlasování klikněte zde.

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov