aktualizováno 20. 6. 2024

Městská policie má nová služební auta

Dvě nová služební vozidla Toyota Corolla Cross má k dispozici městská policie. Tato vozidla nahradila dosavadní automobily po pěti letech služby, během kterých každé z nich najelo 160 tisíc kilometrů.

Rozhodnutí pokračovat se značkou Toyota je založeno na pozitivních zkušenostech strážníků s předchozími vozy. „Osvědčily se nám nejen spolehlivostí, ale také tím, že jsou ekologické a hospodárné díky hybridní technologii. Nové modely Toyota Corolla Cross jsou vyšší a větší, mají nízkou spotřebou paliva a vynikající technické vlastnosti,“ říká velitel městské policie Jan Šítal.

Vozidla městské policie denně najedou přibližně 80 kilometrů při různých výjezdech. Každé z nových SUV stálo 759 tisíc korun.

Městská policie má nová služební auta, zdroj: oKS (1/4)Městská policie má nová služební auta, zdroj: oKS (2/4)Městská policie má nová služební auta, zdroj: oKS (3/4)Městská policie má nová služební auta, zdroj: oKS (4/4)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: