aktualizováno 24. 4. 2014

Dotazníkové šetření mezi obyvateli Českokrumlovska
aktualizováno 23.4.2014

 

Aktuálně probíhá realizace projektu „Pokračování a udržení procesu plánování rozvoje sociálních služeb na území ORP Český Krumlov, reg.č.: CZ.1.04/3.1.03/97.00006, který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Základní informace k projektu:

Příjemce: Jihočeská rozvojová o.p.s.

Partner projektu: Město Český Krumlov

Doba realizace: 16 měsíců (1.9.2013 - 31.12.2014)

Plánovací (referenční) období KPSS: do roku 2015 (návaznost na stávající PSS)

Cílem anketního šetření je zjistit názory občanů Českokrumlovska na zajištění sociálních služeb v tomto regionu. Zjištěné informace budou zohledněny při zpracování aktualizace Plánu rozvoje sociálních služeb pro celé území obce s rozšířenou působností (ORP) Český Krumlov. Zjištěné názory a podněty budou při aktualizaci tohoto materiálu zohledněny. Výsledný plán bude dokončen do listopadu 2014.
Anketní šetření probíhá do 2. května 2014.

Anketní lístky jsou distribuovány Střední odbornou zdravotnickou školou v Českém Krumlově, dále jsou anketní lístky k dispozici v jednotlivých obcích v rámci obce s rozšířenou působností, další možnost jak anketní lístek vyplnit je elektronicky ZDE.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: