aktualizováno 2. 1. 2024

Jízdní řády MHD Český Krumlov

aktualizováno 20. 12. 2019

Městskou autobusovou dopravu spravuje město Český Krumlov. Přepravu zajišťuje společnost ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a. s.

Vyhledat spojení v jízdním řádu můžete zde.

Kontakt na informační kancelář na autobusovém nádraží v Českém Krumlově: +420 386 100 146.

Ceník jízdného MHD Český Krumlov

Jízdné uhradí cestující ve vozidle u řidiče před započetím přepravy. V MHD je možno zakoupit jízdné hotovostně nebo bezhotovostně prostřednictvím Dopravní karty - čipové karty s finančním kreditem ve formě elektronické peněženky, vystavené ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s., nebo běžnou platební kartou.

Na linkách 335001 a 335002 platí jednorázové kilometrické jízdné, kalkulované vždy z tarifní vzdálenosti, dané platným jízdním řádem.

Průkazy opravňující ke slevě jízdného:

* Senioři nad 70 let věku se prokážou platným průkazem s fotografií, vydaným ČSAD AUTOBUSY České Budějovice. Průkaz seniora vydává dopravce v informační kanceláři na autobusovém nádraží v Českém Krumlově na základě prokázání totožnosti a věku žadatele.
* Žáci a studenti se prokazují platným průkazem pro školní rok, vydaným dopravcem a potvrzeným školou.

Informace o veškerých jízdních řádech i přehled platných změn na linkách jsou dostupné na webových stránkách www.jikord.cz.

V případě dotazů či podnětů k veřejné hromadné dopravě kontaktujte tyto pracovníky odboru dopravy a silničního hospodářství:

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Ing. Jan Sládek
Odbor / oddělení: ODSH
Funkce: vedoucí odboru
E-mail: jan.sladek@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 500
Dalibor Kozák
Odbor / oddělení: ODSH
Funkce: referent dopravy
E-mail: dalibor.kozak@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 507

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: