aktualizováno 28. 4. 2021

Částečná havarijní uzavírka mostu u Rájova

Na silnici I/39 na hlavním tahu z Českých Budějovic do Českého Krumlova je u Rájova od dneška částečně uzavřen most (ev. č. 39-005) přes řeku Vltavu. Na konstrukci mostu došlo intenzitou provozu k poškození mostního závěru a stav vyžaduje okamžitou opravu.

Vzhledem k tomu, že není možné most úplně uzavřít kvůli převedené dopravě z uzavírky silnice I/3 u Velešína, budou práce probíhat za místního omezení pruhů a průjezdu.

Veškerý provoz bude projíždět stavbou ve dvou střídajících se režimech – dle postupu opravy to bude buď posun jízdních pruhů a výrazně snížená rychlost, nebo osazení světelné signalizace a průjezd kyvadlově jedním pruhem.

V místě se očekávají kolony, řidiči se tak musí obrnit trpělivostí a na své cesty vyrážet s předstihem.

Dokončení opravy se předpokládá v pátek 7. května 2021.

Dopravně inženýrské opatření je k dispozici zde.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: