aktualizováno 3. 8. 2022

Beseda s Janem Mühlfeitem

V rámci příměstského tábora s názvem Kemp vítězů (https://sport.kempvitezu.cz/akce/64-cesky-krumlov-2022) se 24. srpna od 16.00 hodin v klubu Prádelna uskuteční beseda s Janem Mühlfeitem.

Vstup na besedu je pro širokou veřejnost zdarma, z kapacitních důvodů je ale nutná registrace, kterou provedete na https://www.ckrumlov.cz/cz/registrace-odemykani-detskeho-potencialu/

Jan Mühlfeit je manažer, globální stratég, bývalý ředitel evropské části Microsoftu a v současnosti mentor a mentální kouč předních českých sportovců. Mezi jeho svěřence patří například fotbalista Patrik Schick, olympijský medailista v kanoistice Lukáš Rohan či velká naděje českého tenisu Jiří Lehečka. Jeho metodika založená na pozitivní psychologii nachází uplatnění nejen u vrcholových sportovců, ale také u dětí. 

 

kemp vítězů

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: