aktualizováno 27. 7. 2012

Centrální registr vozidel je od 27. července opět otevřen

aktualizováno 27.07.2012

Městský úřad Český Krumlov opět otevřel registr vozidel. Pracovníci v systému provádí jednotlivé úkony a úspěšně vyřizují většinu žádostí přicházejících žadatelů. Systém ale stále vykazuje některé nedostatky, se kterými se pracovníci musí potýkat.

Všem, kteří od vypnutí starého systému do dnešního dne projevovali se situací kolem registru trpělivost a pochopení, děkujeme. Vážíme si Vašeho přístupu, protože ani městský úřad nemohl tuto situaci jakkoli ovlivnit.

Všichni, kdo si chtějí zaregistrovat svá vozidla, mohou s případnými dotazy kontaktovat pracovníky Odboru dopravy a silničního hospodářství: 380 766 500, 380 766 510.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: