aktualizováno 17. 1. 2012

PSÍ VÁNOCE 2011

aktualizováno 17.01.2012

Psí Vánoce 2011S ohledem na složitou ekonomickou situaci a smutné události, které doprovázely konec roku 2011 jsme se obávali, že návštěvnost naší tradiční akce klesne hluboko pod normál.

Děkujeme všem za příjemné překvapení - návštěvníků přišlo nečekaně mnoho. Naši radost násobí fakt, že se k nám lidé pravidelně vrací a náš útulek začali navštěvovat i v průběhu celého roku.

Potěšující také je, že máme sympatizanty i mezi nejmenšími - bylo dojemné sledovat, jak pod vánoční stromeček dávali laskominy pro opuštěná zvířata i peníze ze svých kasiček.

Celkem jsme pro naše čtyřnožce získali téměř 800 kg granulovaného krmiva a 90 kg konzerv. Laskominy, hračky a chovatelské potřeby nepočítaje... Na finančních darech pak neuvěřitelných 16 tis. Kč.

Vězte, že všechny dary využijeme ve prospěch našich chovanců.

Dobrou zprávou je, že během akce našel jeden pejsek nový domov. Dle aktuálních zpráv se v nové rodině rychle aklimatizoval a stal se jejím plnohodnotným členem.

Těm, kteří Psí Vánoce navštívili děkujeme, s těmi ostatními se brzy těšíme v útulku na viděnou.

 
Odbor životního prostředí a zemědělství Městského úřadu Český Krumlov

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: