aktualizováno 8. 1. 2015

Plánování sociálních služeb

aktualizováno 7.1.2015

Ve třech pracovních skupinách složených ze zástupců poskytovatelů, zadavatelů a uživatelů sociálních služeb vznikl nový Plán sociálních služeb pro území obce s rozšířenou působností Český Krumlov. Materiál je zpracován na roky 2015 - 2017 a je zaměřen na jednotlivé cílové skupiny uživatelů služeb v našem ORP (senioři, zdravotně postižení, etnické menšiny, rodiny s dětmi, mládež apod.). Koordinátorem přípravy bylo Město Český Krumlov ve spolupráci s Jihočeskou rozvojovou o.p.s., která je rovněž nositelem dotačního projektu, ze kterého byla příprava spolufinancována.

Aktuální návrh dokumentu je k dispozici zde.

Informace k sociálním a souvisejícím službám v sociální a zdravotní oblasti, které jsou dostupné na území Českokrumlovska zde.

Přílohy:
Sociodemografická analýza a analýza sociální situace v ORP Český Krumlov zde
Šetření v obcích ORP Český Krumlov zde
Dotazníkové šetření zde

Další informace a podklady jsou k dispozici zde: http://www.jihoceskarozvojova.cz/komunitni-planovani-socialnich-sluzeb-na-uzemi-obce-s-rozsirenou-pusobnosti-cesky-krumlov.html.

Nový dokument PSS je připravován v rámci projektu „Pokračování a udržení procesu plánování rozvoje sociálních služeb na území ORP Český Krumlov, reg.č.: CZ.1.04/3.1.03/97.00006, který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: