aktualizováno 2. 12. 2020

Docházka dětí do mateřských škol

Před měsícem vyzval starosta Dalibor Carda rodiče dětí v mateřských školách, aby s ohledem na aktuální epidemickou situaci zvážili pravidelnou docházku dětí do školek. Děkujeme všem rodičům, kteří výzvu vyslyšeli a napomohli tomu, že se situace ve školkách stabilizovala a nemuselo tak kromě jednoho případu k dojít k jejich úplnému uzavření.

V současné době se díky zlepšení situace a rozvolnění opatření v zemi tento apel stává spíše žádostí a upozorněním, aby rodiče stále měli na vědomí hrozbu nákazy. A při příznacích respiračního onemocnění dítěte vzali v potaz možný vliv na zdraví ostatních dětí a pobyt dětí ve školách omezili. Případné další kroky a potřeby závisí na individuální domluvě mezi rodiči a ředitelkami mateřských škol.

Děkujeme všem rodičům za spolupráci.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: