aktualizováno 7. 2. 2018

Psí Vánoce nadělily hračky i domov

aktualizováno 7. 2. 2018 

Neuvěřitelnou nadílku přinesly útulkovým chlupáčům tradiční Psí Vánoce. Příznivci němých tváří v pátek 15. prosince 2017 opět projevili velkorysou štědrost, když přišli podpořit činnost českokrumlovského psího útulku. Vybralo se neuvěřitelných 26 000 Kč a skládek s krmivem se naplnil až po strop, návštěvníci přinesli 1 580 kg granulí a konzerv. Nezapomněli ani na pelíšky, deky, hračky a další potřeby. Dvěma koťatům nadělily Vánoce dokonce to nejcennější, dostala milující domov, když si je rovnou z akce odnášeli noví majitelé.

Zvláštní poděkování patří především těm, kteří k odpovědnosti a soucitu s druhými učí nejmladší generaci. Výbornou práci v tomto směru odvádí učitelský sbor Základní školy T. G. Masaryka, který mimo jiné každoročně pořádá pro útulek finanční sbírku, děti do útulku přinesly 6 000 Kč! Pravidelným podporovatelem je rovněž Komunitního centrum Rovnost (KOCERO), o Vánocích od nich útulek získal téměř 3 500 Kč!

Děkujeme také supermarketu Kaufland, který na Psí Vánoce dodal občerstvení pro návštěvníky. Za tradiční hudební pohlazení vděčíme Lakomé Barce, oblíbené krumlovské kapele a uznání patří i kynologům Policie ČR za ukázku profesionálního výcviku.

Vážíme si podpory všech návštěvníků a těšíme se na viděnou, ať už na příštích Psích Vánocích, nebo dříve. Otevřeno je denně včetně sobot, nedělí i svátků od 8.00 do 16.30 hodin.

Kontakt


Zadané podmínce nevyhovuje žádný záznam.

Fotogalerie

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: