aktualizováno 29. 3. 2017

Český Krumlov navštívil singapurský velvyslanec J. E. Tan Soo Khoon

aktualizováno 29.  3. 2017

Ve středu 29. března navštívil Český Krumlov velvyslanec Republiky Singapur Jeho Excelence Tan Soo Khoon. Důvodem jednání na radnici byla první z inspekčních cest pro přípravu návštěvy singapurského prezidenta v květnu tohoto roku v České republice.

Kromě jiného diskutoval velvyslanec se starostou Daliborem Cardou na téma vzdělávání. Do školství jde v tomto malém ostrovním státu s 5,5 miliony obyvatel cca 20 % státního rozpočtu, nejvíce peněz jde na obranu, pak na školství a vzdělávání. Singapurští studenti dlouhodobě dosahují nejlepší výsledky ve čtení, matematice a přírodních vědách v porovnání se studenty z celého světa. Dále se velvyslanec zajímal také o zaměstnanost a ekonomiku v Českém Krumlově.

Fotogalerie

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: