aktualizováno 4. 1. 2016

Dalibor Carda 

1. 1. 2016

Vážení spoluobčané,

je před námi další kalendářní rok, tentokrát již s číslovkou 2016. Uplynulý rok uběhl jako voda a po vánočních a novoročních svátcích se vracíme zpět do svých zaměstnání. Kolotoč běžných starostí se tak zase znovu rozběhne a mně se zdá, že každý rok tento kolotoč zvyšuje své obrátky. Věřím, že jste si svátků vánočních, konce roku a Nového roku užili, že jste si odpočinuli, zažili příjemné chvíle v kruhu svých rodin. Pravidelně jste se ve velkém množství setkávali o adventních nedělích na příjemně vyzdobeném náměstí, společně si zazpívali u mimořádně krásného a vzrostlého vánočního stromu. Také mne těšila vaše návštěvnost v nově otevřených klášterech, kde pro vás městské divadlo a zaměstnanci nachystali ve svém prvním roce provozu trochu skromnější, ale o to vřelejší program.

Nový rok klade před nás všechny jistě velké a možná i složité úkoly. V neklidném světě, který se čím dál víc dotýká i naší donedávna bezpečné Evropy, se budeme muset vyrovnat s mnoha záležitostmi, na které se jen těžko hledají řešení. Jsem však přesvědčen, že jsme schopni nakonec vše vyřešit, svou pracovitostí a pílí překonáme všechny obtíže a každý z nás si najde kus toho svého štěstí, radosti a spokojenosti. Můj optimismus vyplývá z toho, že vidím pozitivní změny i v našem městě. Rádi se scházíme na společných akcích, na kterých se podílí stále více Krumlováků. Akce, které si organizují samy spolky lidí se společným zájmem, mají velmi dobrou odezvu a všechny nás to baví. Ba co víc. Mnoho z vás projevuje hrdost nad provedenou prací, připraveným koncertem, společenskou či sportovní akcí. Já jsem potom rád, když se pochlubíte vedení města se svými úspěchy a pokud je to v mých silách, rád vás podpořím svou přítomností. Krásných akcí a úspěchů je opravdu mnoho. Naše město se může pochlubit mnoha skvělými lidmi.

Vážení spoluobčané, přeji Vám do nového roku minimálně stejnou, ne-li větší dávku úspěchů, jako tomu bylo v roce letošním . Radost z toho co vykonáte pro sebe a nebo pro druhé. Prožijte celý rok šťastně. Přeji Vám, aby se Vám vše podařilo. Za všechny mé kolegy ve vedení města se budeme snažit pro Vás připravit co nejlepší podmínky pro život.

Krásný nový rok 2016!

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: