aktualizováno 16. 4. 2015

Návštěva ministryně Michaely Marksové v Českém Krumlově

aktualizováno: 16. 4. 2015

Ministryně práce a sociálních věcí paní Michaela Marksová navštívila v pátek 10. 4. 2015 Český Krumlov

Paní ministryně přijala mimo jiné pozvání ředitelky společnosti Domy s pečovatelskou službou, o.p.s. Ivany Ambrusové ke kulatému stolu. Setkání se zúčastnili zástupci vedení města Český Krumlov, poskytovatelé sociálních služeb a vedoucí Odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Český Krumlov. Jednání bylo vedeno v přátelském duchu a na odborné úrovni byly diskutovány konkrétní aktuální problémy, s nimiž se v současnosti v sociální oblasti potýkají sociální pracovníci i poskytovatelé sociálních služeb. Ministryně Marksová pak přislíbila, že se těmito připomínkami bude zabývat.  Na závěr setkání se ministryně podrobně seznámila se službami, které společnost DPS, o.p.s. Český Krumlov poskytuje a prohlédla si jednotlivá pracoviště.

Ministryně Michaela Marksová navštívila Český Krumlov   Ministryně Michaela Marksová navštívila Český Krumlov   Ministryně Michaela Marksová navštívila Český Krumlov

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: