aktualizováno 2. 2. 2015

Předávání nového zásahového vozidla Sboru dobrovolných hasičů Český Krumlov

aktualizováno 30.1.2015

Českokrumlovští dobrovolní hasiči nemohli v loňském roce vyjíždět k zásahům, jelikož neměli k dispozici vlastní výjezdový vůz, a proto se město Český Krumlov za podpory Jihočeského kraje rozhodlo sboru dobrovolných hasičů vůz zakoupit. Ve středu dne 28. ledna 2015 byl dopravní automobil značky Fiat Iveco s kapacitou pro děvět osob a s vybavením potřebným k zásahu hasičů slavnostně předán sboru hasičů na požární stanici v Domoradicích.


Automobil předával starosta města Mgr. Dalibor Carda před nastoupenou jednotkou hasičů pod vedením Plk. Ing. Pavla Rožbouda. Vikář Václav Pícha vozu i sboru požehnal a všichni zúčastnění popřáli hasičům co nejméně výjezdů k požárům.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: