aktualizováno 2. 11. 2011

Partneři Adventu a Vánoc v Českém Krumlově 2011

aktualizováno 21.11.2011 

Město Český Krumlov spolu s organizátory akce děkují všem partnerům za podporu při organizaci této akce.
Advent a Vánoce 2011 podpořily tyto společnosti:

Generální partneři

Budějovický Budvar, n. p.Budvar logo "250"

Pivovar Budějovický Budvar, n. p. je dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších potravinářských podniků v České republice. Téměř polovina produkce je vyvážena do více než 50 zemí všech světadílů. Novodobá historie pivovaru se datuje od roku 1967, kdy Ministerstvo zemědělství České republiky založilo národní podnik Budějovický Budvar jako přímého nástupce Českého akciového pivovaru, který vařil pivo v Českých Budějovicích již od roku 1895. Budějovický Budvar je majitelem cenného duševního vlastnictví v podobě více než 380 ochranných známek registrovaných ve 101 zemích světa. Mezi nejznámější patří Budweiser, Budvar, Budweiser Budvar, Bud, Budějovický Budvar, a Czechvar. Objem exportovaného výstavu řadí prémiový originální ležák Budweiser Budvar k jedné z nejexportovanějších pivních značek České republiky.

www.budvar.cz

Madeta, a. s.Logo Madeta, a.s.

Společnost Madeta se zrodila kolem roku 1902 v Táboře, tehdy ještě jako Mlékárenské družstvo táborské. Právě počáteční písmena tohoto názvu tvoří nezapomenutelnou značku MADETA. Ve 20. století prošla společnost nespočtem dějinných, a tedy i majetkových peripetií. Měnila se podle toho, jak se měnil svět kolem ní. Převažovaly však změny k lepšímu, dnes je proto silnější než kdy dříve a stále stejně proslulá nejmodernějšími technologiemi a kvalitou výrobků. V šesti moderních výrobních závodech v jižních Čechách se zpracuje 1,1 milionu litrů mléka denně, půl miliardy litrů ročně, vyrobí se více než 239 výrobků různých příchutí, typů a velikostí balení, které jsou exportovány do 15 zemí světa.

www.madeta.cz 

Hlavní partneři

Česká centrála cestovního ruchu-CzechTourismlogo - CzechTourism

Česká centrála cestovního ruchu-CzechTourism je státní příspěvkovou organizací Ministerstva pro místní rozvoj České republiky. Byla zřízena v roce 1993 za účelem propagace České republiky jako atraktivní turistické destinace na zahraničním a od roku 2003 také na domácím trhu. CzechTourism se v rámci podpory příjezdového a domácího cestovního ruchu zaměřuje zejména na propagaci konkrétních oblastí cestovního ruchu, kterými jsou lázeňství, česká gastronomie, kongresová a incentivní turistika, bohatství historie a další. Kormě těchto zmíněných oblastí CzechTourism dlouhodobě propaguje v domácím cestovním ruchu regionální akce, které byly vybrány ve spolupráci se zástupci krajů. K propagaci České republiky v oblasti cestovního ruchu přispívá 26 zahraničních zastoupení CzechTourism po celém světě.

www.CzechTourism.cz                       www.kudyznudy.cz 

Partneři

Schwan Cosmetics CR, s. r. o.Schwan Cosemtics - logo (250)

Schwan Cosmetics CR, s. r. o. je jedním z největších celosvětových výrobců kosmetických produktů. Společnost je součástí německé rodinné firmy Schwan-STABILO group, která byla založena již v roce 1855 a která je nyní řízena již pátou generací rodiny Schwanhäusser. Dceřinná společnost Schwan Cosmetics CR, s. r. o. byla založena v Českém Krumlově 12. června 2001 a je zaměřena na výrobu dřevěných kosmetických tužek.

www.schwancosmetics.com

ENERGO Český Krumlov, s. r. o. Logo ENERGO Český Krumlov, s. r. o.

Společnost ENERGO Český Krumlov s.r.o. poskytuje již téměř dvacet let služby v oblasti výroby a rozvodu tepla ve městě Český Krumlov a obci Větřní. Výrobu tepla, převážně pro bytový sektor, zajišťuje jak z vlastních, tak z pronajatých plynových kotelen. Zároveň, a to nejen pro své odběratele, nabízí servisní práce nepřetržitě po celý kalendářní rok. V neposlední řadě provádí na zakázku výstavbu domovních plynových kotelen. 

Související odkazy

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov