aktualizováno 7. 4. 2009

Zápisy do mateřských škol začínají 20. dubna        

7. dubna 2009

Zápisy do mateřských škol na školní rok 2009/2010 se v Českém Krumlově konají od 20. do 24. dubna. „Rodiče si mohou vybrat mateřskou školu podle vlastního uvážení. V Českém Krumlově zatím není problém s kapacitou míst v mateřských školách. Pokud by dítě nezapsali do vybrané mateřské školy, místo určitě najdou v MŠ Plešivec II, která má nejvyšší volnou kapacitu," doplnila Romana Šolcová z odboru školství sportu a mládeže Městského úřadu Český Krumlov. K zápisu mohou rodiče s dětmi přijít kdykoli během provozní doby jednotlivých mateřských škol.

Město Český Krumlov je zřizovatelem celkem sedmi mateřských škol s celkovou kapacitou 567 míst.  Ve školním roce 2008/2009 nastoupilo do českokrumlovských mateřských škol 486 dětí. Během loňského zápisu se přihlásilo asi 150 dětí. Do jednotlivých mateřských škol jsou děti přijímány průběžně během celého roku až po naplnění kapacity každé mateřské školy. Na začátku letošního školního roku byla volná kapacita 81 míst. (ja)

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: