aktualizováno 6. 4. 2009

Město Český Krumlov vyhlásilo grant pro zahraniční spolupráci

6. dubna 2009

Pravidla grantu pro zahraniční spolupráci města Český Krumlov na rok 2009 schválilo v březnu zastupitelstvo města. Výzva k podání žádosti o příspěvek z tohoto grantu byla vyhlášena 1. dubna. Uzávěrka příjmu žádostí je 30. dubna ve 14 hodin. V tomto roce bude vyhlášena jediná výzva k podání žádosti.  Příspěvky budou poskytovány na projekty uskutečněné v roce 2009. Na grant pro zahraniční spolupráci vyčlenilo město ze svého rozpočtu částku 100 tisíc Kč. Účelem grantu je podpora aktivit, které vedou k navázání, k udržování, k rozšíření a zkvalitnění partnerské spolupráce především v oblastech kultury, vzdělání, sportu, cestovního ruchu, propagace, péče o děti a mládež, výměny znalostí a zkušeností.

„Grant je určen především na podporu spolupráce s oficiálními partnerskými městy. Například vloni Základní umělecká škola Český Krumlov pořádala koncert společně se slovinským městem Slovenj Gradec. Město dosud nemělo oficiální nástroj, kterým by cíleně podporovalo spolupráci českokrumlovských organizací s partnerskými městy," vysvětlila vedoucí oddělení Kancelář starosty Soňa Petráková.

Tiskopisy žádostí jsou k dispozici na internetových stránkách města Český Krumlov www.ckrumlov.cz/granty2009 nebo v papírové podobě v oddělení Kancelář starosty Městského úřadu Český Krumlov. Vyplněné žádosti s označením Grant pro zahraniční spolupráci města Český Krumlov mohou zájemci posílat na adresu: město Český Krumlov, oddělení Kancelář starosty, náměstí Svornosti 1, 381 01 Český Krumlov.

Partnerskými městy Českého Krumlova jsou německý Hauzenberg, rakouský Vöcklabruck, slovinský Slovenj Gradec, Llandwrtyd Wells z Velké Británie, Miami Beach z USA, ukrajinské město Kaluš a od loňského září i italské San Gimignano.

Tiskopisy žádostí, zásady a pravidla

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: