aktualizováno 16. 4. 2008

16. dubna 2008

V pátek 4. dubna přivítala místostarostka Jitka Zikmundová do společenského života v Českém Krumlově 53 nových občánků. "Obnovená tradice přivítání do života je u rodičů velice oblíbeným aktem," dodává místostarostka. Na vítání občánků není možné podle nové legislativy zvát rodiče přímo, proto se musí vždy sami přihlásit na matrice na náměstí Svornosti.

Další akt přivítání nově narozených v Českém Krumlově se koná 23. května. Město prosí rodiče novorozenců s trvalým bydlištěm v Českém Krumlově, aby se v případě zájmu sami přihlásili osobně nebo telefonicky (380 766 322) na matrice na náměstí Svornosti. V květnu místostarostka Českého Krumlova přivítá děti narozené od 31. ledna do 11. dubna 2008.

Český Krumlov měl k 31. březnu 2008 13 606 obyvatel a 210 trvale hlášených cizinců. Od začátku roku se narodilo 48 dětí. (ja)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: