aktualizováno 7. 2. 2008

Starosta Českého Krumlova dnes v pořadu Máte slovo na ČT1

Starosta Českého Krumlova Luboš Jedlička bude dnes hostem Michaely Jílkové v diskuním pořadu Máte slovo (ČT1 od 21.45). Tématem debaty budou Romové a jejich diskriminace. Mezi pozvanými hosty jsou kromě českokrumlovského starosty Jiří Čunek (předseda KDU-ČSL), Ivan Veselý (předseda romského sdružení Dženo) a Vojtěch Lavička (romský koordinátor a člen skupiny Gipsy.cz).

Nový diskusní pořad Michaely Jílkové se vysílá v přímém přenosu dnes, ve čtvrtek 7. února na ČT1 od 21.45 hodin. Pořad otevírá tři úhly pohledu na jedno téma a nesnaží se podle ČT řešit problémy politiků, ale témata, která působí starosti občanům a řeší je přímo s nimi.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: