aktualizováno 21. 6. 2007

Pro dovolenou v klidu pohlídá městská policie byt či dům


Stálá služba Městské policie Městská policie nabízí zkvalitněné hlídání objektů za nepřítomnosti majitele. Komu nebude stačit namátková vizuální kontrola bytu či domu hlídkou při běžné kontrole města, která je zdarma, může požádat o krátkodobé napojení svého objektu na pult centrální ochrany. V hlídaném objektu s pevnou telefonní linkou budou rozmístěna pohybová čidla, která v případě, že do objektu někdo vnikne, okamžitě vyhlásí poplach na městské policii a telefonicky dají zprávu majiteli a osobám pověřeným v nepřítomnosti zastupováním. "Tuto službu už pochopitelně není možné poskytovat bezplatně. Poplatek činí 250 Kč za prvních pět dnů a 50 Kč za každý další den," upozorňuje velitel městské policie Jan Šítal. Tato investice se nepochybně vyplatí.

Kdo má zájem o běžnou kontrolu či kvalitnější ostrahu, vyplní v kanceláři velitele formulář s údaji o objektu, který po návratu dostane i se záznamem o provedených kontrolách. Při vizuální kontrole stačí dohodnout se den předem, ale při hlídání objektu pomocí pohybových čidel je nutné kvůli jejich instalaci a napojení kontaktovat městskou policii týden před odjezdem.

Informace na tel.: 380 766 309 - sekretářka, 380 766 346 - prevence kriminality, 380 766 308, 380 711 451 -služebna MP.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: