aktualizováno 8. 2. 2007

Začátkem příštího týdne se uzavře most u DDM

Provizorní mostní konstrukci, která po dobu opravy mostu u krumlovského domu dětí a mládeže umožní výjezd z města, dokončuje dodavatelská společnost JHP. Provoz bude od DDM odkloněn počátkem příštího týdne po kontrole dopravního značení objížďky.
Po uzavření opravovaného mostu se bude jezdit z města jednosměrně Lineckou ulicí podél parku přes parkoviště a provizorní most přes silnici Po Vodě. Objížďka pro motoristy směřující do oblasti Plešiveckého náměstí a Linecké ulice povede Horní a Kájovskou ulicí. Rekonstrukce mostu, při níž budou vyměněny nosníky, opraveny závěrné zdi na obou březích, potrvá do 15. června a bude stát 19,634 mil. Kč.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: