aktualizováno 12. 9. 2005

Končí oprava Zahradní ulice v ČK

Rekonstrukce komunikace a inženýrských sítí v českokrumlovské Zahradní ulici, která začala koncem července, je prakticky hotová. O pár dnů se sice prodloužila, neboť Český Telecom teprve v závěru prací na novém vodovodním řadu a opravě kanalizace zareagoval na četné výzvy dodavatele Služeb města Český Krumlov této společnosti a minulý týden udělal kompletní pokládku svých sítí, včetně přeložení plastového sloupku ze středu ulice.

V úterý byl položen asfaltový koberec v délce 131 m a nyní už jen zbývají závěrečné úpravy. Předání opravené silnice zajišťující příjezd k rodinným domům městu Český Krumlov se uskuteční ve středu 13. 9.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: