aktualizováno 18. 7. 2005

Začala rekonstrukce Tovární ulice

V souvislosti se zahájením dlouho připravované rekonstrukce českokrumlovské Tovární ulice bude po tři až čtyři týdny vjezd a výjezd do této lokality možný přes sídliště Mír, neboť zhruba 70metrový úsek této silnice bude uzavřený.

Ve směru od města je trasa dočasně vedena od křižovatky s Urbinskou ulicí okrajem sídliště přes kruhový objezd a podél supermarketu Tempo, v opačném směru tento směr kopíruje. Jde o jedinou úplnou uzavírku, kterou si 61miliónová rekonstrukce průmyslové zóny vyžádá. Poté bude výstavba rozdělená do čtyř etap prováděná vždy v jedné polovině vozovky, takže k přerušení dopravy do průmyslových podniků ani k většímu omezení pro občany Českého Krumlova by v Tovární ulici nemělo dojít. Ukončení prací je naplánováno na jaro příštího roku.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: