aktualizováno 16. 6. 2005

Chcete kvalitní sociální služby? Řekněte k tomu své!

Do konce července mají občané Č. Krumlova možnost zapojit se do Komunitního plánování sociálních služeb ve městě. To má přinést optimalizaci poskytování služeb týkajících se prakticky všech občanů tak, aby odpovídaly jejich potřebám, a pochopitelně možnostem města. Uskutečnilo se již veřejné projednání návrhu komunitního plánu sociálních služeb, jenž řeší prevenci sociálně-patologických jevů, etnických konfliktů, péči o starší občany, problémy zdravotně postižených a sociální krizové situace. Českokrumlovští se mohou k těmto oblastem v příštích šesti týdnech vyjádřit písemně. Komunitní plán i s formulářem k vyplnění je k dispozici na internetových stránkách města, v Informačním centru občanského sektoru na náměstí Svornosti, dále na odboru školství, sociálních věcí a zdravotnictví městského úřadu a dalších místech (v Centru pro pomoc dětem a mládeži na Špičáku 114, v o.p.s. Domy s pečovatelskou službou na Vyšehradě 260, v městské knihovně a jejích pobočkách). V úvahu budou brány pouze podepsané připomínky. Po zpracování připomínek bude v srpnu, či září schvalovat konečnou verzi plánu sociálních služeb rada a zastupitelstvo města.

Podrobnější informace lze získat na www.komunitniplan.krumlov.cz a od Marka Neruda (tel. 380 766 401) či Tomáše Zunta z ICOSu (tel. 380 712 202).

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: