Mikroregion PODKLETÍ
Sportovní akce a dosažené výsledky

Baráž 2005

Vyvrcholením sezony pro "A" družstvo dospělých byl kvalifikační turnaj vítězů krajských přeborů družstev Čech o postup do II. celostátní ligy.

Soupeřem našemu týmu byli hráči Ústí nad Labem, Jiskra Nejdek a "C" tým Meteoru Praha. Dělali jsme si velké naděje. Máme vyrovnaný tým v pravou chvíli nám přálo v sezoně štěstí, umíme zabojovat a hlavně hodně jsme chtěli dokázat, že i ve skromných podmínkách může vyrůst "ligové" družstvo. Navíc do kvalifikace jsme tým výrazně posílili o Mgr. Michala Koudelku. Zraněného M. Šebestu nahradil "na lavičce náhradníků" neméně dobrý ing. M. Koudelka.

Hrálo se za "nelidských podmínek", teplota v tělocvičně v Praze Satalicích byla přes 30 stupňů. Tělocvična sice prostorná, ale s proskleným stropem, kterým hráčům svítilo do očí slunce, žluté lajny na světlé palubovce nebyly vidět. Tyhle podmínky byly stejné pro všechny týmy. V náš prospěch hovořilo nadšení našich hráčů a silný "realizační tým" s řadou diváků. Tolik hráčů a příznivců křemežského badmintonu pohromadě mnohokrát nevidíme ani při domácích turnajích. Soupeře jsme trochu znali, spíše podle jmen, s řadou z nich jsme se už za dobu badmintonové kariery potkali, ale o jejich současné výkonnosti jsme nevěděli skoro nic.

Pro první utkání nám los určil Chemičku Ústí nad Labem. Mix Mi. Koudelka a J. Vančurová vbuzoval u soupeře respekt a hladce zvítězil. Vůbec se nedařilo deblu Lang, Sklář a soupeř srovnal na 1:1. Pak měla rozhodnout naše silná zbraň - debly. Oba páry - Mi. Koudelka, P. Holeček, tak Vančurová s Křížovou - dobře začaly, ale postupně se jejich výkon horšil. Děvčata prohrála 2:0, muži vybojovali tříseťák, ale v rozhodujícím setu zcela odpadli. To nebylo dobré po našich parádních disciplinách - deblech - jsme prohrávali 1:3. Pak ještě Křížová hladce a P. Holeček po dramatu ve třetím setu (15:13) zvítězili a korigovali na 3:3. Ale ve zbylých singlech neunesli tíhu zodpovědnosti J. Holeček a P. Pirtyák. Prohráli a bylo "vymalováno". 5:3 pro soupeře!

Do druhého utkání jsme pozměnili sestavu. Přibrali jsme do debla Ma. Koudelku z lavičky náhradníků, rozšířili kádr a hodlali v horku šetřit síly. Proti nám ale stál favorit z Nejdku s posilami z Plzně. Hned na začátku opět marný - ale statečný a bez potřebného štěstí - boj deblů. Sklář s Langem dřeli, stejně jako Vančurová s Křížovou. Nic platno, že prohráli jen těsně, soupeř se dostal do vedení 2:0. Výborně zahráli bratři Koudelkové a bez větších problémů zvítězili. Nejen, že se nedařilo v deblech, ale tentokrát nevyšly ani dvouhry. Postupně odevzdali body soupeřům Vančurová, J. Holeček, P. Holeček i P. Pirtyák. Mix byl už jenom o čest ale po skvělém výkonu Mi. Koudelky s Křížovou jasně pro nás. Bohužel jen slabá náplast na celkovou prohru 2:6.

Doufali jsme alespoň v dílčí úspěch v podobě vítězství nad "C" týmem Meteoru Praha. Ani oni ještě nevyhráli, byl to souboj o třetí místo v turnaji. Věřili jsme si, opět jsme zamíchali sestavou. Do dvouhry se šel bít za naši čest V. Sklář. Nechal na hřišti všechny síly, ale štěstí i tentokrát stálo na straně soupeře. Rozhodující třetí set náš kapitán prohrál těsně 13 ku 15. A to předznamenalo další vývoj utkání. Soupeři opět měli navrch v deblech - prohrála dvojice Vančurová, Křížová i Lang, J. Holeček. A soupeři neměli ani moc práce! Větší úsilí museli hráči Meteoru vyvinout v singlech proti P. Holečkovi a J. Křížové, ale i tady byli pány na hřišti. Naši hráči působili odevzdaným dojmem. Hrozivou porážku pak odvrátili bojovníci, opírající svůj výkon o poctivý trening. Mix Mi. Koudelka s Vančurovou potvrdil, že nejlepší mixery máme v Křemži. P. Piryták ztratil zábrany z "velkého turnaje", zahrál svoji standartní hru a dokázal, že je hráčem, který umí. Svého soupeře vyprovodil z kurtu hladce 2:0. A nakonec další bojovný výkon obou Koudelků v deblu potvrdil, že tohle složení našeho debla bylo tentokrát nejlepší, jaké jsme mohli postavit. Co to ale bylo platné. Prohra 3:5 se už smazat nedala.

Takže celkově - poslední místo, byť jsme ostudu neudělali. Ukázalo se, že na tuhle úroveň soutěže už nestačí jen talent, ale musí být také natrénováno. Pravda, štěstí nás tentokrát opustilo docela - ale je pravda, že přeje připraveným. Není třeba tento tým zatracovat, někomu se turnaj vydařil méně, jiní ale předvedli výborné výkony. Uvidíme, jakou hru předvede naše "A" družstvo v příští sezoně - vydrží-li opory týmu, ostatní se jistě přidají!Vítězové Veletržního poháru 1992 - 2005

1992 ing. Ma. Koudelka - P. Turek
1993 M. Koudelková - J. Domin
1994 M. Koudelková - M. Turoň
1995 Mgr. Mi. Koudelka - M. Sonák
1996 M. Turoň - J. Domin
1997 M. Koudelková - M. Turoň
1998 J. Holeček ml. - M. Turoň
1999 ing. Ma. Koudelka - Mgr. Mi. Koudelka
2000 J. Kudláček - M. Turoň
2001 M. Turoň - Dr. V. Koudelka
2002 M. Skalický - J. Oberfalcerová
2003 M. Turoň - R. Votava
2004 S. Kohoutek - J. Holeček st.
2005 P. Mouritsen - Z. PodpěraVeletržní pohár 2005

1) Peter Mouritsen (Svendborg, DK), Zdeněk Podpěra (Křemže)
2) Jan Bednář (Spoje Praha), Václav Koudelka (Křemže)
3) Michal Koudelka, Petr Pirtyák (Křemže)
4) Martin Koudelka (Křemže), Jiří Domin (Český Krumlov)
5) Markéta Koudelková (Vídeň), Karel Frühauf (Strakonice)
6) Ivo Černý (Český Krumlov), Martin Cuhra (Č. Budějovice)
7) Roland Senk (Gmünd, Austria), Václav Domin (Č. Krumlov)

Tedy 14 hráčů ze sedmi oddílů tří států - to jsme tu ještě neměli.Turnaj neregistrovaných v badmintonu

Tradiční a oblíbenou akcí pořádanou oddílem badmintonu TJ Sokol Křemže je turnaj pro neregistrované badmintonisty. Tato akce vznikla před dvaceti (!) lety ve snaze přiblížit zájemcům tento - tehdy ještě neolympijský - sport. Tehdy se tímto způsobem pokoušel Křemežský badmintonový oddíl rozšířit řady svých aktivních hráčů. Podařilo se to, navíc se badmintonem začala aktivně zabývat i řada hráčů z jiných měst a obcí. Dodnes se vždy na podzim schází na palubovce tělocvičny ZŠ v Křemži řada zájemců z mnoha míst celých Jižních Čech, kteří si chtějí vyzkoušet své badmintonové umění, či alespoň trochu vniknout do tajů tohoto sportovního odvětví. Všichni pak vždy odcházejí spokojeni - i když zvítězit může vždy jen jeden. Příčinou spokojenosti účastníků je kromě přátelské atmosféry těchto turnajů i pocit, že soutěžící udělali něco pro své zdraví a protáhli si tělo.

Stejně tomu tak bude i letos v sobotu 20. listopadu, kdy se pořádá už jedenadvacátý ročník. Pořádá se tradičně v tělocvičně základní školy v Křemži od 9.00 hod. Ředitelem turnaje je opět zkušený Zd. Podpěra, který přijímá přihlášky zájemců do 8.45 hod. Přihlášky je možno uskutečnit telefonicky u Dr. V. Koudelky během dne na telefon 380 741 127. Tam je možno získat i podrobnější informace. Startovné činí 50,00 Kč.

A jaké jsou podmínky účasti? Účastnit turnaje se mohou všichni zájemci starší 15 let, kteří nemají ke dni pořádání turnaje platnou hráčskou licenci pro badminton. Kromě splnění této podmínky a včasné přihlášky je nutné mít vlastní sportovní obuv, vhodné je přiměřené oblečení pro halový sport. Ostatní vybavení zajistí pořadatelé - dodají badmintonové míče, zapůjčí rakety (vlastní raketa je samozřejmě výhodnější).

Na turnaji budou sehrány soutěže ve dvouhrách mužů a žen. Ev. zájemci o vyzkoušení čtyhry si domluví ev. utkání během turnaje jako přátelské zápasy. Přihlášení hráči budou rozděleni do skupin podle výkonnosti tak, aby si dostatečně zahráli se soupeři přiměřené úrovně.

Ještě připomeneme stupně vítězů z jubilejního dvacátého ročníku:
Muži: 1) Reitinger Jiří (Křemže), 2) Reitinger A. (Č. B.), 3) Chrt V. (Č. B.)
Ženy: 1) Vadroňová (Strakonice), 2) Škopová (Strakonice), 3) Přibíková (Křemže)

Zveme všechny zájemce - přijďte si zahrát badminton. Čekáme na Vás. V Křemži, 20. listopadu 2004 v 8.45.
Badmintonisti Sokola Křemže.Rodiče a děti II.

V posledním víkendu právě končícího školního roku se v Křemži hodně sportovalo. Ke sportovním aktivitám se do obce pod Kletí sjela téměř stovka sportovců, aby si změřila síly hned v několika sportovních odvětvích. Hrály se turnaje v kopané, odbíjené i nohejbalu. Svým podílem na "sportovním dni" přispěli i badmintonisté.

Ti v letošní sezoně, kdy slaví třicáté výročí zahájení soutěžní činnosti (jak už jsme se několikrát zmínili, má badminton na Křemežsku mnohem delší tradici) přišli s dalším obohacením svých aktivit. Pořádají totiž turnaje, kterých se zúčastní trenující badmintonista žákovského věku a některý z jeho rodičů, který badminton nikdy závodně neprovozoval. Rodiče tak mají možnost poznat, jak pěkné a náročné sportovní odvětví si jejich potomek zvolil a mladší ze soutěžních párů pak mají jedinečnou příležitost přesvědčit, kolik že už se toho naučili. Je pro ně radostné zjištění, že v něčem dokáží své dříve narozené spoluhráče i soupeře předčit.

První z takových turnajů se konal už na jaře a pro velký úspěch se pořadatelé rozhodli k jeho reprize. Bohužel až příliš pokročilý čas na konci sezony a již probíhající letní aktivity poněkud zúžily startovní pole z původně devíti přihlášených párů na šest. Ty však byly hodně vyrovnané a herní systém, kdy se utkali systémem "každý s každým" je donutil vydat se ze všech sil. Tím spíše, že se každé utkání hrálo na pět zápasů - čtyři dvouhry a čtyřhra. Každý z hráčů tedy sehrál patnáct (!) setů v krátkém časovém úseku pěti hodin! Proto jednotlivá utkání rozhodovali zejména ti mladí, lépe trénovaní soutěžící z každého páru. Před těmi dříve narozenými partnery ze všech týmů je třeba skutečně smeknout. Absolvovat bez důkladné přípravy tak náročný turnaj vyžaduje hodně morálních sil. Ale kdo by se nechal těmi mladými zahanbit!

Samotný průběh turnaje přinesl některá drobná překvapení v podobě nečekaných výsledků jednotlivých setů, ale prognozy před turnajem se vcelku naplnily. Roli favorita potvrdila nekompromisně dvojice Hlavačkových, kde mladý Ondra (jediný křemežský hráč, který se v této sezoně umístil na Mistrovství ČR) byl výborně doplňován otcem a dovedl svůj "tým" jasně na první příčku. Na druhém místě se po skončení turnaje radovali další domácí hráči - Bínovi. Křemežská žákovská "jednička" Magda dokázala svým výborným výkonem "podržet" maminku, která jí zdatně sekundovala. Na třetí příčku se probojoval pár z Č. Budějovic - Michekovi, kde byl vůdčí osobností mladý Oliver, hrající s velkým nasazením, navíc dobře doplňovaný maminkou. Čtvrtí skončili domácí Študlarovi - dobře hrající Robin měl oporu v mamince a třetí místo jim uniklo jen o pověstný vlásek. O předposlední - pátou příčku se rozhodovalo mezi budějovičáky - chlapci Markovými a dívčím párem Koudelkových, který hrál v barvách Křemže. Do posledního zápasu v turnaji zbylo více síly chlapům. Nejmladší účastnice turnaje Michaela Koudelková, už neměla ani trochu sil, ani trochu štěstí a podlehla oběma Markům - jak mladému Michalovi, tak jeho otci. Líp se Koudelkovým nedařilo ani v deblu a tak pátá příčka patří právem dvojici Marků, šesté skončily Michaela a Alena Koudelkovy.

Ale z výše uvedeného vyplývá, že šlo hlavně o příjemně strávený čas, mnohem užitečněji, než třeba u televize. Čest poraženým a sláva vítězům. Pořadatelé se těší na další takovýto turnaj, někdy na jaře roku 2006.Turnaj rodinných dvojic

Badmintonisté TJ Sokol Křemže neměli ve své dlouhé třicetileté historii nikdy nouzi o nápady, jak zpestřit svou činnost či jak přiblížit svůj oblíbený sport zájemcům či široké veřejnosti. Stačí připomenout turnaje pro neregistrované, Veletržní pohár a s ním související "handicapové zápasy" či Vánoční mixy, sestupy s Kletě či řadu ročníků desetiboje mixů.

Vždy se v oddíle dařila práce s mládeží, někdy s většími, jindy s menšími úspěchy, ať již při mistrovských soutěžích či při řadě doplňkových akcí. A protože "studnice nápadů nevysychá" a v oddíle pracuje s mládeží hned několik trenérů - v čele se Z. Podpěrou, který dokázal obě tyto aktivity skloubit, zrodila se v Křemži další ne zcela obvyklá soutěž, která navázala na - před lety tolik oblíbené - přebory oddílu žáků.

Tentokrát byla vypsána soutěž nejen pro mladé hráče oddílu, ale zároveň pro jejich rodiče. Smyslem akce bylo ukázat rodičům, že aktivita jejich ratolestí je smysluplná, že se v treningu naučili mnohému z badmintonového umění a že je mnohdy v této činnosti předčí. Pro žáky to pak byla příležitost zahrát si kvalitní soutěž na domácím kurtu, před zraky mnohých diváků z řad příbuzných.

Do soutěže se přihlásilo původně devět rodinných dvojic, když podmínkou bylo, aby dospělý člen páru neměl v předchozím období nic do činění se soutěžním badmintonnem. Rodiče museli být čirými amatéry. Nemoce zredukovaly startovní pole na slušných sedm párů, které turnajem "žily" už řadu dní před samotným turnajem. Mnozí rodiče už před turnajem vzali do ruky badmintonové náčiní, téměř na všech soutěžících byla patrna startovní horečka.

Systém soutěže byl obdobný Davis cupovým utkáním. Při utkání dvou družstev se hrály čtyři dvouhry - rodiče proti mladšímu hráči soupeře, pak mladí proti sobě, rodiče proti sobě a nakonec debl. Tedy celkem bylo možno získat pět vítězných bodů. Hrálo se ve dvou skupinách každý s každým, první ze skupin se utkali o vítězství v turnaji, druzí ze skupin bojovali o třetí příčku a o konečné pořadí na pátém až sedmém místě hrály týmy ze závěru obou skupin.

Dopolední souboje ve skupinách jednoznačně odlišily favority na medailová umístění, kteří postoupili do finálových soubojů. V těchto týmech byli již zkušenější žáci doplnění o rodiče, kterým není badminton úplně cizí.

Ale i ve skupině o páté místo byli hráči - ať již žáci či rodiče - kteří mile překvapili svým badmintonovým uměním a bojovností i vůlí po vítězství. V této skupině skončila všechna utkání nejtěsnějším výsledkem 3:2 a mnohdy o vítězství rozhodovalo štěstí v podobě několika málo bodů. Nejlépe se s atmosférou vypořádali otec a syn Pourovi, kteří zdolali oba soupeře a získali páté místo. V souboji o šesté místo byl v dramatickém závěru deblu šťastnější dívčí pár Koudelkových než smíšená dvojice Studených, které patřilo v závěrečním účtování sedmé místo.

V souboji o třetí místo zvítězili - zase až vítězstvím v závěrečném deblu - Bínovi nad Kräusslovými. Oba smíšené páry se opíraly o výkonnost vynikajících mladých hráček. O prvenství v turnaji se utkaly páry pánské Svobodovi a Študlarovi. Petři Svobodové získali rozhodující náskok v prvních třech dvouhrách a v dramatickém deblu pečetili vítězství na 4:1.

Není vlastně ani rozhodující, kdo vyhrál. Důležité je, že rodiče dokázali doprovodit své děti na kurty a vyzkoušet si jak náročné a při tom krásné sportovní odvětví si zvolily. Potěšující je, že na turnaj si našla cestu i řada diváků. Mezi nimi bylo i několik mladších sourozenců soutěžících. Možná, že právě oni - i díky této zkušenosti si někdy v budoucnosti najdou cestu právě na badmintonové kurty a stanou se pokračovateli badmintonové tradice na Křemežsku. Možná že i oni se za několik let účastní podobného turnaje. Vždycky ale bude už platit. Na prvním turnaji se vítězi stali Petr a Petr Svobodové, stříbrnou příčku získali Robin a Ivan Študlarové a bronzem se můžou pochlubit Magda a Jiří Bínovi. Gratulujeme.Desetiboj mixů

Badmintonový oddíl TJ Sokol Křemže slaví v letošním roce třicáté výročí své činnosti. V průběhu uplynulých let slavil mnohé úspěchy v hlavním oboru své činnosti, ale jeho členové dokázali, že záběr jejich činnosti je mnohem bohatší. Mimo jiné se opakovaně předvedli jako zdatní organizátoři i soutěžící v netradiční sportovní disciplině - víceboji.

Ten "Křemežský desetiboj mixů" má hned několik specifik. Hraje se tradičně o prvním červnovém víkendu - se vším, co k tomu patří - tedy i s nezbytným deštivým počasím. Málokdy se podařilo absolvovat celou soutěž, aniž by soutěžící zmokli. V loňském roce pro déšť se nemohla uskutečnit jedna z disciplin - tenis. Soutěží smíšené páry - muž a žena. Utkávají se v deseti disciplinách. Kromě již zmíněného tenisu hrají i odbíjenou a nohejbal, střílejí ze vzduchovky, skáčí do dálky, vrhají diskem (muži) či oštěpem (ženy). Sehrají turnaj v badmintonu a stolním tenise. Uběhnou přespolní běh a závěrečnou disciplinou bývají pokutové kopy. Soutěž je náročná na všestrannost, řada soutěžících se raduje i z dílčích úspěchů, řada účastníků bojuje o přední umístění, jiní bývají spokojeni s tím, že dokázali náročný program absolvovat.

Letošní ročník byl o něco slavnostnější než ty předchozí - konal se už po dvacáté. Těmi předchozími ročníky prošlo téměř tři stovky účastníků - z nich jen jeden pamatuje všechny ročníky - domácí veterán V. Koudelka. Každý rok se polovina účastníků obmění, vždy však alespoň třetina účastníků se rekrutuje z řad badmintonistů různých oddílů - a nejen z jihu Čech (je to přece jen badmintonová událost). Díky internetu se ale pověst o této soutěži roznesla i mimo badmintonové řady a mimo hranice kraje. I v letošním ročníku přivítali pořadatelé soutěžící z Prahy, Ústí nad Labem, ale i Lišova, Prachatic či Lhenic. Už podruhé zde své síly měřil i zahraniční účastník. Po Bobu Demare z Kanady, který se zúčastnil předchozího ročníku, se přihlásil dánský badmintonista Peter Mauridsen, který spolu s českou badmintonovou reprezentantkou M. Koudelkovou rozšířil počet kandidátů na přední umístění. O to však už po deváté(!) přijel bojovat všestranně vybavený L. Schrenk z Prachatic, vítěz i minulého ročníku.

Už první disciplina - tenis - ukázala, které dvojice budou mít naději na konečné vítězství. Tradiční déšť však znemožnil její dokončení a tak poslední - rozhodující zápasy byly odloženy na druhý den soutěžení. První body do průběžného žebříčku tak byly přiděleny za "halový sport" - badminton. Tady jednoznačně dominovali badmintonové trenéři - Mauridsen a Koudelková. Ve druhé skupině se chopili své šance domácí V. Koudelka s Maznovou a dokázali, že na domácí palubovce umí. Ve stolním tenise si body za vítězství ve skupině zajistil favorizovaný Libor Schrenk spolu s všestrannou P. Kortusovou a ve druhé skupině triumfoval další favorizovaný pár - domácí Z. Podpěra s Ferencovou.

Pak déšť ustal a umožnil alespoň rozehrát soutěže v odbíjené a nohejbale. Náročný první den soutěží ukončil přespolní běh na obtížné, nově zvolené trati - ženy běžely dva a muži čtyři kilometry. Namáhavou trať zvládl nejrychleji pár Němec, Soudková v čase 24,37 minut.

Druhý soutěžní den byl ve znamení zakončení turnajů v prvním dni nedokončených pro déšť. To byly chvíle pro prachatickou dvojici P. Pechlát, Lorencová, kteří zvítězili ve svých skupinách v tenise, odbíjené i nohejbalu a posunuli se do čela průběžného pořadí. Vítězství ve druhé skupině tenisu získali Macháček a Lukschová (ČB) v nohejbale zvítězili i Scheiner s Chládkovou a v plážovém volejbalu slavili výhru i V. Pechlát se Zelenou (Prachatice).

Skoky do dálky nejlépe vyšly další domácí dvojici Houška (566 cm) a Havránková. Ve střelbě opět prokázali své kvality Němec se Soudkovou. V hodech pak opět zaútočili na celkové vítězství vyrovnanými výkony (oba přes 24 metrů) Mouritsen a Koudelková. Po vítězství v hodech slavila tato dvojice úspěch i v pokutových kopech a potvrdila tak celkové vítězství.

V celkovém hodnocení při součtu jednotlivých umístění tedy triumfovala dvojice Peter Mauridsen (Svendborg, Dánsko) a M. Koudelková (Křemže) hodnotou 41 bodů. Na druhém místě skončila dvojice Libor Schrenk (Prachatice) a P. Kortusová (Praha). Třetí příčka patřila dvojici z Prahy ve složení Sotona M. a Jakubcová M.

Při závěrečném hodnocení bylo možno konstatovat, že vlastně zvítězili všichni účastnění, když v náročném klání dokončili všechny discipliny v dobré náladě a příjemně protažení - někteří i slušně unavení. Ale o to vlastně šlo - pořádně si protáhnout tělo v příjemné společnosti. Takže příští první červnový víkend se jistě opět sejde v Křemži dobrá parta na už jedenadvacátém ročníku "Křemežského mocboje".Třicáté výročí zahájení soutěžní činnosti badmintonistů tělovýchovné jednoty Sokol Křemže

Badmintonisté místní tělovýchovné jednoty Sokol Křemže mají v letošním roce významné jubileum. Slaví totiž třicáté výročí zahájení své soutěžní činnosti. Historie badmintonu na Křemežsku je ještě o několik let delší, jak jsme se již několikrát zmínili.

Jubilejní soutěžní sezona přinesla hráčům reprezentujícím Křemži dlouhá léta nejen v Jihočeském kraji, hned několik významných úspěchů, jejichž výčet by zabral velkou plochu Křemežska a které reprezentují mnoho poctivé treningové práce. K největším úspěchům, které stojí za pozornost patří letošní účast družstev dospělých v Krajském přeboru smíšených družstev. Družstva přihlášená do ročníku 2004 - 2005 byla rozdělena do dvou kategorií. Přebor I. třídy hrálo šest výkonnostně silnějších družstev - minimálně 4 muži a dvě ženy. Hrálo se nejen o titul Krajského přeborníka, ale i o právo postupu do baráže do II. ligy. Přeboru kraje II. třídy se zúčastily čtyři týmy ve složení minimálně tři muži a jedna žena. V obou soutěžích měla Křemže zastoupení.

V Krajském přeboru I. třídy nás reprezentoval "A" tým, který v posledních sezonách stabilizoval sestavu a opakovaně se pokoušel vybojovat první příčku. V loňském roce nám postup do baráže unikl o jediný bod. Ten měl v konečném účtování navíc mnohonásobný přeborník kraje - tým Sokola Č. Budějovice. Do letošní sezony šli hráči Křemže odhodlaní zopakovat úspěch z poloviny devadesátých let, kdy dvakrát tuto soutěž vyhráli. Tehdy jim dvakrát jen těsně unikl postup do ligy, když v "baráži" s vítězi dalších českých krajů chybělo k úspěchu jen pár "míčků".

Soutěž se tentokrát hrála tříkolově. V prvním turnaji potvrdili Křemežští své postupové ambice porazili ve skupině oba soupeře - "B" družstva Č. Budějovic i Č. Krumlova a do druhého turnaje postoupili bez ztráty bodu. Ve druhém turnaji se naopak našemu týmu nedařilo vůbec nic a dvěma dalším soupeřům - "A" týmu Č. Budějovic i Dobré Vodě podlehli. Přesto se podařilo "prosmeknout" se do finálové skupiny.

Tam se mělo v "play off" soutěži rozhodnout o konečném vítězi Krajského přeboru I. třídy. Začínalo se tedy "od nuly", Křemežští ale měli těžší soupeře. Tentokrát ale hráči z Podkletí nastoupili v nejsilnější sestavě a plni odhodlání vybojovat některou z medatlí. Že mají dobrou formu potvrdili už v prvním utkání proti Strakonicím. Nedali soupeři šanci, zvítězili 6:2 a postoupili mezi nejlepší čtyři týmy. Tam je čekal loňský přeborník, tým Sokola Č. Budějovice "A". Křemežští hodně chtěli odčinit porážku z předchozího turnaje. Od začátku měla Kremže "navrch" a nakonec zvítězila 5:3 a postoupila do finále. Tam čekal "B" tým Č. Krumlova. Ani ten neměl tentokrát proti nadšeně hrajícím Křemešťákům žádnou šanci a příliš nevzdoroval. Křemže zvítězila ve finálovém utkání 6:2. Získala tak nejen titul Krajského přeborníka, ale i - po téměř deseti letech - právo účasti na kvalifikaci o II. ligu. Je to velký úspěch pro Křemži.

Zasloužil se o něj tým ve složení V. Sklář, P. Pirtyák, P. Holeček, J. Holeček ml., J. Lang, M. Šebesta, J. Vančurová a J. Křížová.

Velký úspěch křemežského badmintonu podtrhl i "B" tým, který bojoval v Krajském přeboru II. třídy. I toto družstvo hrálo se střídavými úspěchy. V prvním turnaji všechny své soupeře porazilo, v druhém turnaji se moc nedařilo. Zato poslední turnaj vyšel křemežské "rezervě" výborně. I hráčům "béčka" přálo štěstí, kterému přišli naproti bojovností, uměním i vůlí po vítězství. Všichni soupeři odešli poraženi a v konečném účtování po třech turnajích bylo "B" družstvo Křemže nejlepší. Tedy druhý vítězný turnaj během jednoho dne. A kdo se zasloužil o úspěch "béčka" - J. Holeček st., Martin Koudelka, J. Bednář st., V. Koudelka, M. Maznová.Výsledky Veletržního poháru 2004 o Pohár starosty obce

1)St. Kohoutek - J. Holeček sen. Č. Krumlov / Křemže
2)J. Bednář - P. Pirtyák Spoje Praha / Křemže
3)M. Šebesta - ing. M. Koudelka Křemže / Křemže
4)Z. Podpěra - Kr. Ludíková Křemže / Brno-Jehnice
5)R. Votava - Dr. V. Koudelka Č. Krumlov / Křemže
6)K. Frühauf - Vorel L. Strakonice / Brno-Jehnice
7)T. Holý - J. Oberfalcerová Křemže / StrakoniceDestiboj mixů 2003

Termín: 7. a 8. června 2003

Oficiálně uznanou přihláškou je zaplacení startovného. Za dvojici 400 Kč.
Na adresu MUDr. Václav Koudelka, Křemže 300, 382 03.
Na přihlášce v průvodním dopise sdělte jména startující dvojice. Žádáte-li zajištění noclehu, sdělte zároveň, na které dny (pátek?, sobota?)

Pozor! Startovné se nevrací. V případě, že nebudete moci startovat, přestože jste již zaplatili startovné, obraťte se na pořadatele. Ti Vám sdělí seznam náhradníků. Kdo bude startovat místo Vás, uhradí částku startovného Vám výměnou za postoupení práva startu.

MUDr. Václav Koudelka
Křemže 300
382 03
tel a fax zam 380 741 127Výsledky turnaje neregistrovaných v badmintonu

Muži :
1/  Reitinger JiříKřemže
2/Reitinger AlešČ. Budějovice
3/Chrt VáclavČ. Budějovice
4/Mandát JiříKřemže
5/Klinkl PavelKrasetín
6/Straka VlastimilPraha
7/Novák MartinČ. Krumlov
8/Paclík VáclavHluboká n. Vlt.
9/Kerschlager PetrKřemže
10/Štrob JiříKřemže
11/Šťastný PetrVčelná
12/Novák VlastislavČ. Krumlov
13/Pokorný PetrBrloh
14/Návara VáclavNové Hrady
15/Paclík FrantišekHluboká n. Vlt.
16/Laštovička JanChlum u Křemže
17/Kottner RadekNové Hrady


Ženy :
1/  Vadroňová JanaStrakonice
2/Škopová BarboraStrakonice
3/Přibíková JanaKřemže
4/Návarová HanaNové Hrady
5/Reitingerová EvaKřemže


Pořadatelé gratulují všem účastníkům k předvedeným výkonům. Těšíme se nashledanou u dalšího ročníku turnaje pro neregistrované hráče, který bude opět uspořádán v listopadu 2004. Sledujte internetové stránky oddílu badmintonu TJ Sokol Křemže či Jihočeského badmintonového svazu. Termín bude oznámen i v denním tisku - Českokrumlovských listech.Výsledky Veletržního poháru 2003

1/ Turoň, Votava - Meteor Praha, Český Krumlov
2/ Ma. Koudelka, Kohoutek - Křemže, Č.K.
3/ Florián, Křížová - Č.K., Prachatice
4/ Bednář, Soukupová - Spoje Praha, Křemže
5/ Sklář, Pirtyák - Křemže
6/ Šebesta, V. Koudelka - Křemže
7/ Frühauf, Oberfalzerová - Strakonice
8/ Mach, Kotyza - Besednice, Č.K.
9/ Senk, Hanušová E. - Gmünd, Strakonice


Za oddíl badmintonu TJ Sokol Křemže
dr. Václav Koudelka, Mgr. Z. PodpěraOddíl badmintonu TJ Sokol Křemže
pořádá
27.ročník Křemežského vánočního turnaje mixů v badmintonu
18.ročník Křemežského vánočního turnaje mixů ve stolním tenise

Termín konání :26. prosince 2003
Místo :tělocvična základní školy Křemže
Vedoucí turnaje :Mgr. Zdeněk Podpěra
Systém turnaje :  určí vedení turnaje na základě počtu přihlášených,
účastníkům turnaje bude systém ohlášen před zahájením turnaje.
Podmínky účasti :přiměřený zdravotní stav
Přihlášky :před zahájením na místě nebo telefonicky na číslo 380 741 127 - dr. Koudelka nebo faxem na totéž číslo
Míče :vlastní - dle platného pořadí
Úbor :nemusí být bílý
Startovné :tradičně dle vlastní úvahy
Časový program :zahájení turnaje v 9.00 hodin, předpokládané finále v 15.00 hod
Ceny :jako obvykle - věcné a hodnotné
vítězné dvojici bude propůjčen věčně putovní pohár.


Za oddíl badmintonu TJ Sokol Křemže
dr. Václav Koudelka, Mgr. Z. PodpěraBadmintonové vánoce v Křemži

Ani na závěr roku 2003 nezapomenou badmintonisti Sokola Křemže na tradiční akce, kterými se loučí se starým rokem a připravují se na své aktivity v roce nastávajícím.

O vánočních svátcích se sejdou v tělocvičně Základní školy, aby sehráli turnaj smíšených párů v badmintonu a ve stolním tenise. V tělocvičně se již tradičně sejdou nejen hráči, ale i příznivci badmintonu z Křemže i širokého okolí. Kdo nebude hrát, bude alespoň sledovat ukázky dobrého sportu v podání místních hráčů i jejich přátel z ostatních badmintonových oddílů. Turnaj je vítanou příležitostí k setkání všech, pro které badminton něco znamená - hráčů současných i bývalých, přátel, příznivců i sponzorů. Kromě protažení těla pro hráče je i příjemnou společenskou událostí pro všechny zúčastněné.

Ti, kteří nestihnou využít možnosti k setkání s přáteli na turnaji v tělocvičně, budou mít možnost vše dohnat při další tradiční akci. A tou je "Sestup z Kletě", při kterém se tradičně hodnotí uplynulý rok a spřádají plány na věci příští. I ten letošní se uskuteční stejně jako v uplynulém roce v Penzionu Mlejnek po Kletí, kde se od 18:00 hodin začnou scházet všichni zájemci o badmintonové sváteční posezení. Povečeří, popovídají, budou hodnotit uplynulou sezonu i roky předcházející a plánovat budoucnost. Možná, že je čeká i malé překvapení.

Ještě před zahájením této akce se zájemci o "vánoční pohyb" sejdou v 16:30 na úpatí rozhledny na Kleti. Tam po slavnostním přípitku z donesených zásob zahájí sestup do Penzionu Mlejnek, aby strávili výše avizovaný večer.

A kdy se tohle všechno stane?
Turnaj mixů se uskuteční na druhý svátek vánoční - v pátek dne 26. prosince od devíti hodin dopoledne. Sestup z Kletě následující den - v sobotu 27. 12. 2003. Nezapomeňte v 16:30 na Kleti a (nebo) v 18:00 v Penzionu!

Těšíme se
badmintonisti Sokola KřemžeOddíl badmintonu TJ Sokol Křemže
pořádá
20. ročník turnaje neregistrovaných

Datum :sobota 29. listopadu 2003 od 9:00 hodin
Místo :tělocvična ZŠ Křemže
Řízení soutěže :Zdeněk Podpěra
Účastníci :všichni zájemci starší 15 let, kteří nemají ke dni pořádání turnaje platnou hráčskou licenci badmintonu
Kategorie :muži, ženy - podle počtu účastníků možno dále rozdělit na dříve registrované a nikdy neregistrované
Systém soutěže :  podle počtu účastníků - pravděpodobně skupinový
Přihlášky :na adresu MUDr. Václav Koudelka, Křemže 300, 382 03,
tel. do zaměstnání - 380 741 127
nebo na místě do 8:45 hodin
Startovné :50,- Kč
Vybavení :míčky dodá oddíl badmintonu, rakety možno zapůjčit
Ceny :nejlepší hráči obdrží drobné ceny
Discipliny :hrají se pouze dvouhry,
čtyřhry a mixy je možno domluvit po skončení turnaje jako přátelské zápasy


- za pořadatele Zdeněk Podpěra -Devatenáctý ročník turnaje pro neregistrované v badmintonu se konal 23.11.2002 v tělocvičně ZŠ v Křemži. Zúčastnilo se šest mužů a čtyři ženy z Křemže a Č.Budějovic. Hrály se spoutěže dvouher - muži i ženy ve skupinách systémem každý s každým. Tentokrát se hrál badminton slušné úrovně, všichni přihlášení už měli nějaké badmintonové zkušenosti. Škoda, že se tentokrát nepřihlásili žádní "nováčci", kteří by sbírali badmintonové zkušenosti. Snad příště - na podzim 2003 uspořádají badmintonisté Sokola Křemže již jubilejní XX.ročník tohoto turnaje.

Výsledky :
Muži :
1/  A.ReitingerČ.Budějovice
2/P.KlinklKřemže
3/V.ChrtČ.Budějovice
4/R.LinhaKřemže
5/P.Schönbauer  Křemže
6/V.ZevlČ.Budějovice
Ženy :
1/  J.Zimmermannová  Křemže
2/M.MaznováKřemže
3/J.PřibíkováKřemže
4/E.ReitingerováKřemže

Další ročník "Vánočního turnaje mixů" se bude konat dne 26.12.2003 od 9.00 hodin v tělocvičně ZŠ v Křemži. Přihlášky možno zasílat dr. Koudelkovi - adresa viz výše, či je možno přihlásit se na místě turnaje do 8.50. Přijďte si na závěr roku zahrát i popovídat s přáteli.Křemežský badminton v závěru roku 2001

Členové oddílu badmintonu TJ Sokol Křemže přejí v roce 2002 všechno nejlepší všem příznivcům, přátelům, sponzorům. Vedení oddílu pak přeje všem hráčům hodně úspěchů a pevné zdraví. Čtenářům Křemežska přejeme jen samé dobré zprávy.

V samém závěru roku uspořádají badmintonisté místní TJ Sokol Křemže tradiční turnaj smíšených dvojic v badmintonu a stolním tenisu. Stane se tak na druhý vánoční svátek dne 26. prosince. Od devíti hodin se utkají přihlášené smíšené dvojice v turnaji, který se pro mnohé hráče stal nedílnou součástí svátků. Nejen, že si o svátcích protáhnou tělo při utkáních o letitý, věčně putovní pohár, ale setkají se i s řadou příznivců badmintonu, kteří bývají pravidelnými diváky a komentátory dění na hřišti. Tradičními účastníky bývají hráči domácího badmintonového oddílu, často jim bývají soupeřem hráči dalších oddílů jihočeského regionu. Ozdobou pak bývají hráči, kteří vyrůstali na místním kurtu a v současné době hrají v ligových oddílech.
Zveme diváky, přátele oddílu i badmintonu, samozřejmě i sponzory - přijďte 26. prosince strávit pár hezkých chvil do tělocvičny místní základní školy.Velmi oblíbenou akcí, kterou vždy na závěr každého roku pořádají badmintonisté místní TJ Sokol je společné posezení již léta nazývané "Sestup z Kletě". Ani v roce 2001 neporušíme tradici a sejdeme se na společném posezení, při kterém zhodnotíme úspěchy minulé sezony, kterých dosáhli členové a odchovanci oddílu na badmintonových kurtech i mimo ně. Budeme jistě vzpomínat i na společné chvíle prožité na soustředěních - nejen v tomto roce. Těšíme se, že se setkáme i s řadou hráčů, kteří reprezentovali náš oddíl v uplynulých sezonách, stejně se těšíme na přátele a příznivce oddílu, se kterými se setkáváme každoročně - často právě při této akci. Velmi rádi mezi sebou přivítáme všechny sponzory - ať už dřívější, či ty budoucí. V letošním roce bude opět tato akce plně hodna svého jména - opět se místo jejího konání vrací na vrchol nejvyšší hory Blanského lesa.
Ať jsme byli při společném posezení na závěr roku kdekoli, vždy měla tato akce své kouzlo. Ale teprve při jejím konání na vrcholu Kletě je "sestup" ten pravý. V letošním roce se opět podařilo zajistit pro naše posezení místo v restauraci na vrcholu naší hory. Prostory pro nás jsou zadány na pátek 28.prosince od 19.00 hodin. Od této hodiny se začneme v restauraci na Kleti scházet, povečeříme a na 20.00 je plánováno slavnostní zahájení akce. Po krátkém proslovu pak následuje diskuze, kuloární zábava a konzumace. Sestup pak zahájí každý individuálně podle stavu a nálady. Poslední účastník opustí prostory restaurace ve 24.OO. Přijďte na badmintonové loučení s rokem 2001.V sobotu 17.listopadu uspořádali místní badmintonisti další ročník turnaje pro neregistrované. Vhodně zvolený termín turnaje i jeho propagace, které věnovali pořadatelé velkou pozornost, přilákaly tentokrát do tělocvičny rekordní množství účastníků. Devatenáct přihlášených mužů a devět žen - to ještě historie turnaje nepamatuje. Kromě řady tradičních domácích účastníků se přihlásila i řada dalších zájemců z Křemže, Chlumu, Holubova či Třísova. Zahrát si a bojovat o vítězství přijeli soutěžící i z Č.Budějovic, Č.Krumlova nebo z Tábora.

V soutěži žen si vítězství po zásluze odvezla hráčka z Budějovic - Volfová. Druhá skončila krumlovská Kolouchová. Třetí místo patří Přibíkové z Chluma.

Muži byli rozlosováni do dvou skupin podle výkonnosti. Mezi sedmi "amatéry", kteří se s badmintonem teprve seznamovali, zvítězil Novák z Č.Budějovic, druhý skončil Zevl z Tábora a třetí budějovický Diviš.

Kvalitně obsazená soutěž mužů, kteří se přihlásili do skupiny "elite", přinesla úspěch domácím zástupcům. Ve finálovém utkání výborné úrovně zvítězil Jiří Mandát, na druhém místě skončil Jiří Reitinger. Třetí skončil A.Reitinger a na čtvrtém místě další domácí hráč Klinkl. Náročnou pořadatelskou práci zvládli členové místního badmintonového oddílu v čele s J.Bednářem seniorem. Za rozhodování zápasů, rady hráčům i patřičné povzbuzování patří poděkování i M.Weberově, M.Martinovské, J.Bednářovi m1., F.Paclíkovi, V.Soukupové a J. Cábovi.

Všichni zúčastnění měli velmi dobrý pocit z příjemně stráveného dopoledne, hráči se navíc těšili i z drobných věcných cen, které věnovali sponzoři v čele s Obecním úřadem v Křemži. Mnozí z nich se těší, že se opět za rok sejdou na dalším ročníku turnaje.Výsledky turnaje pro neregistrované
17. listopadu 2001


MUŽI - "A"
1. Mandát Jiří Křemže
2. Reitinger J. Křemže
3. Reitinger A. Č. Budějovice
4. Klinkl Křemže
5. Linha R. Křemže
6. Mačuda Č. Krumlov
7. Kolouch Č. Krumlov
8. Kerschlager Křemže
9. Mitka Č. Krumlov
10. Čižmar Křemže
11. Štrob Křemže
12. Mandát L. Křemže


MUŽI - "B" - amatéři
1. Novák Č. Budějovice
2. Zevl Tábor
3. Diviš Č. Budějovice
4. Färber Tábor
5. Dobrovodský Holubov
6. Anderle Holubov
7. Král Č. Krumlov


ŽENY
1. Volfová Č. Budějovice
2. Kolouchová Č. Krumlov
3. Přibíková Chlum
4. Reitingerová Křemže
5. Kejvalová Č. Krumlov
6. Jelínková Holubov
7. Nováková Č. Budějovice
8. Králová Tábor
9. Fousková Třísov


Křemže bude svědkem
Veletržního poháru v šachu

RUDOLF SOUKAL
KAREL VOSIKA

S šachovými turnaji jakoby se na Českokrumlovsku roztrhl pytel. Další zajímavou atrakci připravují šachové kluby ŠK Český Krumlov a Koberce Kájov s organizátory Křemežského veletrhu. Bude jí 1. ročník Veletržního poháru o pohár starosty Křemže, který proběhne

v sobotu 21. července od 13.00 do 17.00 hod.
ve škole

a do něhož se mohou registrovaní i neregistrovaní šachisté přihlásit na adrese ředitele turnaje :

PeaDr. Rudolf Soukal
Urbinská 185
381 01 Český Krumlov

Zkrátka nepřijdou ani předem nepřihlášení zájemci z řad návštěvníků veletrhu, ti se budou moci v omezeném množství přihlásit v místě konání turnaje do 12.45 hod. Hrát se bude švýcarským systémem na 7 kol zkráceným rapidem tempem 15 minut na hráče a partii. Ti, kteří se necítí dostatečně silní na turnaj, nebo jim nevyhovuje časový termín, si mohou od 10.00 hod. v simultální produkci zahrát proti přeborníku Jihočeského kraje kandidátu mistru Rudolfu Soukalovi.


TJ Sokol Křemže Oddíl badmintonu pořádá při příležitosti
Křemežského veletrhu
10. ROČNÍK VELETRŽNÍHO POHÁRU ČTYŘHER

Termín konání :21. července 2001 od 9,00 hodin
Místo konání :tělocvična Základní školy Křemže
Účastníci :muži, ženy, dorostenci, dorostenky bez omezení
Disciplíny :čtyřhra
Startovné :30,- Kč na účastníka
Přihlášky :na místě před zahájením do 8,45 hodin. Na pozdější přihlášky nebude brán zřetel. Možno se též přihlásit předem na adrese:
   MUDr. Václav Koudelka
   382 03 Křemže 300
   telefon 0337 / 741 127
Systém soutěže :  bude určen podle počtu účastníků, pravděpodobně skupinový. Hráči budou do dvojic před zahájením turnaje v y l o s o v á n i!!! Nejlepší 4 hráči aktuálního celostátního žebříčku, přítomni na turnaji, nemohou hrát spolu ve dvojici.
Ceny :vítězná dvojice obdrží putovní pohár a další dvojice věcné ceny od sponzorů


Hraje se podle pravidel badmintonu a tohoto rozpisu. O pořadí míčků bude rozhodnuto před zahájením soutěže.

Všichni účastníci budou mít v průběhu turnaje možnost navštívit 10. Křemežský veletrh, který se koná ve dnech 19.-22. července 2001.


Výsledky desetiboje mixů
2. a 3. 6. 2001

Oddíl badmintonu TJ Sokol Křemže
pořádá
24. ročník křemežského vánočního turnaje mixů v badmintonu
15. ročník křemežského vánočního turnaje mixů ve stolním tenise

Termín konání :26. prosince 2000
Místo konání :tělocvična ZŠ Křemže
Vedoucí turnaje :Zdeněk Podpěra
Systém turnaje :  určí vedení turnaje na základě počtu přihlášených, účastníkům turnaje bude systém ohlášen před započetím turnaje
Podmínky účasti :přiměřený zdravotní stav
Přihlášky :před zahájením na místě nebo telefonicky na číslo 0337 - 741 127 Dr. Koudelka nebo faxem na stejné číslo
Míče :vlastní - dle platného pořadí
Úbor :nemusí být bílý
Startovné :tradiční - dle vlastní úvahy
Časový program :zahájení turnaje v 9.00 hodin
předpokládané finále ve 14.00 hodin
Ceny :Jako obvykle věcné a hodnotné. Vítězné dvojici bude propůjčen věčně putovní pohár

Badminton - Mgr.Michal Koudelka a Markéta Koudelková
Na fotografii:
Několikanásobní vítězové Vánočního poháru Mgr. Michal Koudelka a Mgr. Markéta Koudelková, odchovanci křemežského badmintonu.
Michal se letošního turnaje nezúčastní - stále rehabilituje po zranění, Markéta se zúčastní s jiným partnerem.
Srdečně zveme všechny přátele badmintonu ke společenskému setkání v hospůdce U Kuchařů v Krásetíně

Tato akce tradičně nazývaná "Sestup z Kletě" se konádne 30. prosince 2000.

Za oddíl badmintonu Sokol Křemže
MUDr. Václav Koudelka
Zdeněk Podpěra


Oddíl badmintonu TJ Sokol Křemže
pořádá
17. ročník turnaje neregistrovaných

Datum :sobota 25. listopadu 2000 od 9:00 hodin
Místo :tělocvična ZŠ Křemže
Řízení soutěže :Zdeněk Podpěra
Účastníci :všichni zájemci starší 15 let, kteří nemají ke dni pořádání turnaje platnou hráčskou licenci badmintonu
Kategorie :muži, ženy - podle počtu účastníků možno dále rozdělit na dříve registrované a nikdy neregistrované
Systém soutěže :  podle počtu účastníků - pravděpodobně skupinový
Přihlášky :na adresu MUDr. Václav Koudelka, Křemže 300, 382 03, tel. do zaměstnání - 741 127
nebo na místě do 8:45 hodin
Startovné :40,- Kč
Vybavení :míčky dodá oddíl badmintonu, rakety možno zapůjčit
Ceny :nejlepší hráči obdrží drobné ceny
Discipliny :hrají se pouze dvouhry,
čtyřhry a mixy je možno domluvit po skončení turnaje jako přátelské zápasy


- za pořadatele Zdeněk Podpěra -


Výsledky veletržního turnaje v badmintonu
o "Pohár starosty obce" 2000

Křemežský veletrh - Křemže - 22. července 2000

  1. Michal TUROŇ [Meteor Praha] & Josef KUDLÁČEK [ČZ Strakonice]
  2. Mgr. Markéta Koudelková [Meteor Praha] & Ing. Martin Koudelka [Křemže]
  3. Jan Bednář ml. [Křemže] & MUDr. Václav Koudelka [Křemže]
  4. Jiří Holeček ml. [Křemže] & Karel Frühauf [ČZ Strakonice]
  5. Pavel Turek [Český Krumlov] & Jiří Cába [Křemže]
  6. Ivo Černý [Český Krumlov] & Jitka Hanušová [ČZ Strakonice]
  7. Zdenek Podpěra [Křemže] & Jana Oberfalcerová [ČZ Strakonice]
Jubilejní - desátý ročník tohoto turnaje se koná dne 28. července 2001 podle stejných regulí na stejném místě.
Už dnes zveme všechny hráče, příznivce, diváky i sponzory k účasti.

- MUDr. Václav Koudelka -

 © Sdružení Oficiálního informačního systému Český Krumlov, 2000
Počet přístupů na tuto stránku od 29. července 2000 : TOPlist 0