Klub praktické střelby EGGENBERG TEAM, logo
Ode 9. do 12. srpna se bude na Českokrumlovsku střílet. Asociace praktické střelby České republiky a Klub Eggenberg Český Krumlov tam pořádají mezinárodní střelecký závod Czech Euro Open 2001.

Již po páté se letos sjedou do Vojenského výcvikového prostoru v Boleticích střelci z celého světa. Bude jich více 500 a mezi jejich 22 domovskými státy jsou i tak exotické země jako Island, Izrael nebo Jihoafrická republika. Vysokou úroveň závodu nastaví mimo jiných i úřadující mistři světa Graufel, Jasanský a Vyšný i další špičkový střelci.

Slavnostní zahájení proběhne ve čtvrtek 9. 8. ráno v Boleticích a od 10 hodin projde zahajovací průvod centrem Českého Krumlova. V průvodu nebude chybět hudba ani mažoretky. Samotný závod bude mít 24 zastavení, které připravili naši nejlepší střelci. Soutěžící jimi budou procházet od čtvrtka do soboty. V neděli 12. 8. v poledne ukončí závod vyhlášení výsledků a předání cen.

Kdo by se chtěl do Boletic na závod podívat, musí si dojít pro povolenku vjezdu do vojenského prostoru, kterou dostane zdarma v restauraci Eggenberg.


© Sdružení Oficiálního informačního systému Český Krumlov, 2001
Počet přístupů na tuto stránku od 8. srpna 2001 : TOPlist 0