představení Michala Nesvadby
"MICHAL NA HRANÍ"
Letní kino - ČESKÝ KRUMLOV
NEDĚLE 24.8.2003 v 17:00 hod.

Michal Nesvadba
Ahoj děti,
Přijďte se podívat na dětské představení Michala Nesvadby. Toto představení je nové a velmi zábavné - ještě jste ho jistě neviděly.
Blíží se konec prázdnin a tak pro děti toto představení bude velké zpestření a krásné završení dvouměsíčního volného času, pak si jen stačí říci huráááá do školy.

Rodiče, babičky nevíte jak zabavit své děti, vnoučata- máme tady pro Vás skvělý tip na letní srpnové odpoledne - děti se nudit nebudou a mohu vám slíbit, že rodiče také ne - představení Michala je opravdu zábavné.

Děti,
jestlipak už jste si někdy zkusily sami vyrobit nějakou hračku?... Že ano? To jste tedy velmi šikovné!

A hrály jste si už někdy s hračkou, která je - ale doopravdy - živá? Ne? Ale rády byste to někdy vyzkoušely? Tak poproste maminku, tatínka, babičku, dědečka a nebo třeba paní učitelku, aby vás vzali na představení MICHAL NA HRANÍ do KRÁSNÉHO LETNÍHO KINA V ČESKÉM KRUMLOVĚ, kde se můžete s Michalem setkat v NEDĚLI 24.srpna od 17:00 hod. a zažít spolu s ním spoustu legrace. Tam se naučíte vyrobit si sami všechny možné hračky za malou chviličku a zkusíte si pohrát s velkou živou hračkou - Michalem. Právě s tím, kterého znáte z televize.

Také si zasoutěžíte a to nejen pro radost, ale můžete získat od Michala také skvělé ceny - Michal Vám vyrobí různé věci ze samolepících pásek - jééé Michal je tak šikovný -TĚŠTE SE!

Michal Nesvadba Michal Nesvadba

A nakonec se ještě dozvíte veliké tajemství: jak se z obyčejného Michala může stát SUPERMICHAL!

Děti pozor, přímo na místě vám maminka nebo tatínek můžou pořídit i dárek od Michala z Michalova obchůdku - od živého zajíčka Nesquika dostanete tyčinku Nesquik.

Cena vstupenky: 85,- Kč - jednotná
Další info. získáte na telefonu: +420 224 235 266, mob: +420 777 701 584

Kromě tohoto pořadu pro děti Michal Nesvadba připravuje na letošní jaro také celovečerní představení pro dospělé které je rovněž v produkci umělecké agentury Pragokoncert. Michal Nesvadba spolu s Václavem Upírem Krejčím, Richardem Machem (známý jako "ROBOT") a hvězdou kterou v tuto chvíli nechtějí prozradit - budou hrát čtyři naprosto neforemné, komicky vypadající muže hrající ženy i muže, starce, stařeny, sexy baby apod. v tanečně-muzikálové gagové šou s doprovodem největších českých i světových hudebních šlágrů.

 


© Sdružení Oficiálního informačního systému Český Krumlov, 2003
Počet přístupů na tuto stránku od 12. srpna 2003 : TOPlist 0