Festival
Big Beat Český Krumlov
31. května 2003
Letní kino, začátek 13.00

Big Beat Český Krumlov - přímo navazující na festivaly Bigbít na Lipně - představuje jednu z prvních letošních festivalových událostí, oproti minulému roku byl posunut téměř o dva měsíce, na sobotu 31. května. Program celodenního koncertního maratonu je, podobně jako loni, prodchnut hlavními i vedlejšími hudebními proudy.

Z deseti účinkujících si pozornost zaslouží jistě holandští hosté, dnes již osvědčení matadoři českých a moravských pódií, Palinckx, pak zřídkakdy vystupující Načeva, objev mezi alternativní omladinou Budoár staré dámy či Mechanical Orange jistě ne nevýznamný díl na počtu přítomných zajistí Divokej Bill.

Přestavbové přestávky v letním kině vyplní promítání českých videoklipů. Po ukončení programu v letním kině se koná Afterparty v Muzeu motorek, kde je možno přežít do rána. Zde živě vystoupí Mechanical Orange a ZOE.

Vstupenka na celý den stojí 150,- Kč, na místě 200,- Kč
Předprodej v sítích Ticketpro, Ticketportál, Infocentrum Český Krumlov

Podrobný rozpis programu:
13.00  Radůza
14.00  Palinckx
15.30  MCH Band
16.45  Divokej Bill
18.15  Budoár stré dámy
19.30  Činna
21:00  Načeva
23:00  Krásné nové stroje

O přestávkách mezi jednotlivými vystoupení budou promítány videoklipy českých nezávislých skupin (např. Dunaj, Věra Bílá, YLO, O. Schneider, Mága, V.T. Marvin, Deep Sweden, Kopir Nestač, Činna, Už jsme doma, Zuby Nehty, MCH Band, atd.). Jde o videoklipy, které vznikly nezávisle, tedy nikoliv na zakázku velkých firem; naopak byly vyrobeny víceméně na koleně a v televizi je těžko spatříte!!!

Program v Muzeu motorek (Afterparty)
Mechanical Orange
ZOE

Další informace, akreditace Romek Hanzlík +420 608 231 568, amp@freemusic.cz
Festival pořádá o.s. Srdce Vltavy ve spolupráci s AMP.

Další informace :
www.musicfest.cz - zde podrobnosti o festivalu i o účinkujících

 


© Sdružení Oficiálního informačního systému Český Krumlov, 2003
Počet přístupů na tuto stránku od 27. května 2003 : TOPlist 0