INFOCENTRUM Český Krumlov
bylo vyhlášeno nejlepším turistickým informačním střediskem v republice

 Pohár pro vítěze 1. ročníku celostátní soutěže Náš kraj 2002
V rámci 35. ročníku mezinárodního festivalu filmů a videospotů s tématikou cestovního ruchu TOURFILM 2002 v Karlových Varech převzal vedoucí českokrumlovského "Íčka" pan Mgr. Josef Haláček ve čtvrtek 26. 9. 2002 pohár pro vítěze 1. ročníku celostátní soutěže Náš kraj 2002 v kategorii nejlepší turistické informační centrum.

Soutěž vyhlásil renomovaný odborný magazín cestovního ruchu C.O.T. Business ve dvou kolech.

V prvním kole českokrumlovské INFOCENTRUM bylo nominováno jako nejlepší za Jihočeský kraj a jihočeské barvy obhájilo na výbornou.

INFOCENTRUM provozuje společnost Českokrumlovský rozvojový fond s.r.o., který z pověření Města Český Krumlov zajišťuje aktivity v oblasti cestovního ruchu. Od loňského roku působí v této oblasti ještě oddělení Destinačního managementu, jehož hlavním úkolem je koordinace činnosti a tvorba nových produktů cestovního ruchu.

Pracovní tým českokrumlovského Infocentra

Od počátku existence INFOCENTRA je prioritou profesionální kvalita poskytování širokého portfólia služeb. Pro celý tým je výhra obrovskou poctou a oceněním jeho práce a zároveň výzvou, aby v příštím ročníku své vítězství obhájil.

Josef Haláček
Infocentrum Český Krumlov
Náměstí Svornosti 2
381 01 Český Krumlov
tel.: +420 380 704 622-3
fax: +420 380 704 619
e-mail: info@ckrumlov.cz
www.ckrumlov.cz/infocentrum


© Sdružení Oficiálního informačního systému Český Krumlov, 2002
Počet přístupů na tuto stránku od 2. října 2002 : TOPlist 0