Unterkunft Český Krumlov - Deutsche Fassung Deutsche Fassung                                           English version Accommodation Český Krumlov - English version

Ubytování Český Krumlov - Pension U kapličky

www.ckrumlov.cz/ukaplicky
ukaplicky@ckrumlov.cz

Ubytování Český Krumlov - Pension U kapličky, pohled z parku
Ubytování Český Krumlov - Pension U kapličky, pohled ze silnice

Pension se nalézá v rekonstruovaném malebném středověkém domě neobvyklého půdorysu s kapliččkou v průčelí. Objekt stojí samostatně na kraji městského parku poblíž kaple sv. Martina, se kterou byl, dle pověsti, spojen tajnou chodbou, patří k historickému jádru města a je vzdálen 5 minut chůze od náměstí.

Bezprostřední blízkost parku s protékající řekou Vltavou nabízí návštěvníkům pensionu klidné posezení pod krásnými letitými stromy v sousedství historického středu Českého Krumlova.

Pension nabízí perfektní ubytování se vším pohodlím, s rozmanitou a bohatou snídaní podávanou na pokoji.  Parkování cca 50 m od pensionu je k dispozici za 150 Kč/den .

Majitelka provozuje malou galerii výtvarných děl přímo v prostorách pensionu. Využívá i lokalitu parku jako atraktivní prostor pro výstavu plastik keramika Františka Vlčka nazvanou "Andělé v parku".

Galerie tak téměř po 20ti letech změnila místo působení - dříve Latrán 13 v Českém Krumlově. Ale i zde, v menším rozsahu, máte možnost shlédnout, případně koupit nebo objednat díla kmenových autorů galerie (A. Born, J. Bruckmüler, G. Fifka, J. Gavendová, J. Huja, A. Lamr, J. Synek, V. Teska, F. Vlček). Rádi Vám návštěvu umožníme i mimo otevírací dobu a to na ohlášení nebo zazvonění.  Foto - ukázky z autorské tvorby 

Nabízíme ubytování v těchto pokojích:

Pokoj "Kaplička"      Apartmá "Ateliér"
Ubytování Český Krumlov - Pension U kapličky: pokoj "Kaplička" Ubytování Český Krumlov - Pension U kapličky: Apartmá "Ateliér"

Ubytování Český Krumlov - Pension U kapličky v zimě